Zdraví v tekuté formě

Zdraví v tekuté formě

Znáte výrobky Mount Berry, které firma Kompava distribuje ? Jsou to vysoce kvalitní výrobky z bobulovin v různých provedeních: přírodní šťáva nebol ovocné džemy. Všechny jsou vyrobeny pouze z čistého a kvalitního ovoce přímo, ne z koncentrátu. Šťávy jsou technologicky upravovány aby si zachovaly maximální obsah živin. Neobsahují žádné chemické konzervační látky, umělá sladidla, barviva a alergeny.

Borůvka obecná (Vaccinium myrtillus) podle zkušeností perfektně doplňuje výrobky na podporu zraku, ať už jde o ostrost zraku, nebo únavu očí. Zákaznice které vyzkoušely kteroukoli variantu, mezi nimi i magistrátu, potvrdily účinnost, dokonce je uvedli i jako kvalitnější náhrada lékových forem. Kromě účinku na zrak borůvka a její účinné látky působí pozitivně na nervový systém, přesněji snižují riziko vzniku Alzheimerovy choroby .

Brusinka pravá (Vaccinium Vitis - idaea) působí protizánětlivě a dezinfekčně a je nejlepší prevence před nemocemi močového měchýře a ledvin. Příznivě pomáhá a zlepšuje funkčnost stěn cév a zabraňuje úniku moči. Brusinka je bohatým zdrojem vlákniny, vitamínů, minerálů a organických kyselin. Má vysoký obsah antioxidantů.

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) výborně pomáhá zvyšovat imunitu a detoxikovat organismus, ale také zpomaluje proces stárnutí a pomáhá při kožních onemocněních. Šťáva stimuluje trávicí soustavu, používá si při léčbě žaludečních vředů a při pálení žáhy. Rakytník patří mezi nejhodnotnější potraviny protože je plný vitamínů, antioxidantovolejov a karotenoidů.

Temnoplodec černoplodý (Aronia melanocarpa) se doporučuje jako podpora při aterosklerózavysoký krevní tlaka jaterních a ledvinových poruchách. Aronie zlepšuje pružnost a výživu cév, čímž snižuje tlak, brání vzniku křečových žil a ateroskleróze. Oddaluje tak riziko vzniku několika kardiovaskulárních onemocnění. Její výjimečná vlastnost je, že obsahuje jód důležitý u těhotných žen a správný vývoj dětí.

Všechny čtyři plody se pyšní antioxidačními vlastnostmi ze všech ovoci, kde v absolutním čele je Rakytník řešetlákový. Nejvíce antioxidantů má ovoce ale ne všechny druhy. Malé bobulovité ovoce má nejvyšší antioxidační aktivitu ze všech.

 

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info