Yucca shidigera - Přirozený a snadný způsob detoxikace

Yucca shidigera - Přirozený a snadný způsob detoxikace

Většina z nás se snaží dbát na vnější zdraví těla, abychom vypadaly svěže i zdravě. Bohužel, častokrát se zapomínáme starat i o vnitřní čistotu a zdraví.

Zapomínáme na to, že i ta nejmenší buňka v našem těle je složitější než nejrychlejší počítač. Postupem let je tělo díky nesprávné životosprávě, nedostatku pohybu, stresu a dalších faktorů plné toxinů. Proto je více než kdy jindy nutné zbavovat organismus toxinů a nastartovat samoregulační schopnosti těla.

Jedním z přirozených a lehkých způsobů detoxikace je užívání extraktu z divoce rostoucí palmy juky schidigera ve výrobku Yucca Shidigera od firmy Kompava.

Tato úžasná rostlinka obsahuje řadu látek, které jsou z biochemického hlediska charakterizovány jako saponiny. Ty mají silný antioxidační účinek, který se projevuje v celém organismu. Yucca obsahuje největší koncentrací saponinů ze všech rostlin (až 30 %). 

Saponiny hrají klíčovou roli během procesu detoxikace. Můžeme si je představit jako miliony malých mýdel, které čistí náš organismus. Postupně rozpouštějí usazeniny v našem těle, čímž odstraňují dlouhodobě usazené "skládky".
Odstraněním usazenin z organismu nastává obnova buněk a podpora jejich funkcí.
V procesu detoxikace saponiny zabraňují i přichycení jakýchkoliv látek na stěny cév a střev, tedy i bakterií a virů. Následně se toxiny přirozeným způsobem z těla vyloučí ven.
Saponiny díky svému antioxidačnímu účinku snižují množství volných radikálů, čímž zlepšují zdraví. Užívání extraktu z juky se však spojuje i s negativní stránkou průběhu detoxikace. V prvních dnech užívání se člověk cítí ospale, unaveně, má zhoršené odkašlávání nebo bolesti kloubů. Postupně se mohou častěji objevit stolice, močení a bolesti hlavy.
Příčinou je rozpouštění toxických usazenin, které se dostávají znovu do krevního oběhu těla. Stav se stabilizuje a úleva se objeví po několika dnech, kdy se toxiny začnou vyplavovat z organismu.

Vzhledem k potřebě vyplavit uvolněné toxiny z těla je velmi důležité dodržovat zvýšený pitný režim (min. 1,5 l tekutin denně - nejlépe čisté vody). Organismus se kúrou zbaví 0,5 - 2 kg usazenin, a to hlavně z cév a kloubů. Proces čištění trvá několik měsíců. Záleží na stupni zanesení organismu. Čím je člověk starší, tím více má organismus zanesen. Po detoxikaci se zlepšuje pohyblivost, upraví se hladina krevního tlaku, cholesterolu a zlepší se vstřebávání živin.

Detoxikace pozitivně ovlivňuje i diabetes 2. typu, žaludeční vředy, tvorbu trombon a další zdravotní problémy.

 Začněte se starat i vy o vnitřní čistotu svého těla. Vaše snaha bude odměněna lepším zdravím a vitalitou, ale i krásou, která je vidět zvenku.

 

Chci koupit teď!

Štítky

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info