Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!
Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!

Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!

Kód: 3570015060000
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
s DPH:
1 020,00 Kč
bez DPH:
886,96 Kč
Množství
Unikátní složení L-karnosinu, koenzymu Q10 a vitamínu E na zvýšení vitality a podporu regenerace buněk.

Štítky

Popis

Premium L-Carnosine obsahuje čistě přírodní látky jako aminokyselinu L-karnosin, která se přirozeně vyskytuje v kosterním svalstvu, srdci a mozku obohacenou o koenzym Q10, který zvyšuje její energetický účinek a vitamin E, který podporuje ochranu buněk před oxidačním stresem. Věkem se množství karnosinu v organismu snižuje. Nedostatek způsobuje stárnutí, nedostatečnou ochranu buněk a s tím následně různá onemocnění. Množství karnosinu u 70 letého člověka je sníženo téměř o 60%, proto je suplementace karnosinu důležitá. Antioxidační mechanismus karnosinu spočívá v chelataci těžkých kovů, což znamená, že je schopen je odbourávat.

Premium L-Carnosine je výborný antiglykátor. Co je to glykace? Jde o nekontrolovanou tvorbu vazeb mezi bílkovinami a molekulami cukru, následkem čehož vznikají poškozené a nefunkční struktury. Poškození předčasně vyvolá smrt buňky a to má drastický vliv na funkce a vzhled organismu (kardiovaskulární poruchy, cévní onemocnění spojené s tvrdnutím tepen a aterosklerózou, poškození nervových i svalových buněk, zvrásnění kůže a urychlené stárnutí). Premium L-Carnosine má příznivý vliv na stabilizaci hladiny cukru v krvi.

Každá zdravá buňka v organismu je naprogramována na určitý počet dělení. Po posledním dělení dochází k smrti buňky a nastává její zánik. Nepříznivé faktory její životnost zkracují, ale naopak Premium L-Carnosine ochraňuje buňky před degenerativními změnami, prodlužuje jejich životnost zvyšováním počtu dělení a má schopnost buňku chránit. Tyto vlastnosti se nejvíce projevují při stárnutí pokožky. Jednoduše řečeno karnosin má úžasnou anti age schopnost a to omlazovat stárnoucí buňky a přeměňovat je na funkční a zdravé buňky.

Fyzickou aktivitou se zvyšuje množství kyseliny mléčné, která brzdí činnost svalových buněk, zpomaluje regeneraci a nastoluje únavu (namožené svaly). Premium L-Carnosine vychytává vodíkové ionty, které způsobují tvorbu kyseliny mléčné a zároveň vychytává volné radikály, čímž eliminuje poškození buněk. Zajištěním kvalitních antioxidačních mechanismů při fyzické aktivitě lze dosáhnout kvalitní výkon bez následného poškození, zvýšení odolnosti a sportovní zdatnosti.

V balení Premium L-Carnosine najdete také dárek v podobě minerálně - vitaminového nápoje AcidoFit obohaceného o směs extraktů jako aloe vera, alfalfa a zeleného čaje. Je vhodný na doplnění potřebných látek přispívajících k detoxikaci těla a odstranění nahromaděných kyselin v tkáních.

Premium L-Carnosine obsahuje:

 • Aminokyselina karnosin - obsahuje biologicky aktivní dipeptid, který je tvořen dvěma aminokyselinami - beta-alanin a histidin. Je často nazýván i jako neuropeptid díky jeho ochranným účinkem v mozku. Také se pyšní názvem "látka dlouhověkosti" vzhledem k jeho omlazujícím účinkem
 • Koenzym Q10 - jde o silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku. Stárnutí bývá spojeno s poklesem koenzymu Q10 v mitochondriích (elektrárnách) buněk zejména od 30. roku života. Nedostatek koenzymu Q10 se v těle projevuje sníženou výkonností, horší tolerancí zátěže, sníženou aktivitou, únavou a schopností regenerace
 • Vitamín E - chrání buňky před působením volných radikálů a oxidačním stresem

Premium L-Carnosine je vhodný:

 • Pro sportovce na rychlou a efektivní regeneraci bez svalové horečky
 • Pro lidi s diabetem, srdečně - cévními a nervově - degenerativními onemocněními
 • Při stárnoucí pokožce
 • Při vzniku stařeckých skvrn
 • Proti celkovému stárnutí organismu
 • Během stresujících období, těžké fyzické i mentální vypätosti
 • Při nedostatku energie, bystrosti a koncentrace, úbytku vitality

Doporučené dávkování Premium L-Carnosine:

 • 1 kapsle denně

Seznam zdravotních tvrzení, které lze uvádět na potravinách podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

L-karnozin, koenzym Q10, vit.E (50%) (DL-α-tokoferylacetát), živočišná želatina, barvivo: oxid titaničitý

Nutriční hodnoty 100 g  1 kps *RVH%
L-karnozin 75 g 300 mg ** 
Vitamin E (DL-α-tokoferylacetát) 71,43 g 50 mg  208%
koenzym Q10 71,43 g 25 mg
**

 
* RVH - Referenční výživová hodnota.
Referenční příjem průměrného dospělého ( 8400 kJ / 2000 kcal )
** RVH - není stanoveno.

Upozornění:

Není vhodný pro děti do 7 let, pro těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/3915/2012/Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze

Marťan
11.10.2017
 • Zjevně pozitivní účinek při aplikaci dětem s poruchou autistického spektra, přispívá k tlumení stresu autistů a zjevně podporuje rozvoj mozku. Máme ověřeno na 2 vlastních dětech a spolupráci s rodiči mající podobně postižené děti.
 • Při doporučeném dávkování 2-3 tablety denně pro 1 dítě a aplikaci autistickým dvojčatům tento produkt společně s další doplňkovou léčbou představuje přeznačnou ekonomickou zátěž, která není ani částečně hrazena zdravotní pojišťovnou.

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info