Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!
Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek! Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!

Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!

Kód: 3570015060000
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
s DPH:
1 020,00 Kč
bez DPH:
886,96 Kč
Množství
Unikátní složení L-karnosinu, koenzymu Q10 a vitamínu E na zvýšení vitality a podporu regenerace buněk.

Štítky

Popis

Premium L-Carnosine obsahuje čistě přírodní látky jako aminokyselinu L-karnosin, která se přirozeně vyskytuje v kosterním svalstvu, srdci a mozku obohacenou o koenzym Q10, který zvyšuje její energetický účinek a vitamin E, který podporuje ochranu buněk před oxidačním stresem. Věkem se množství karnosinu v organismu snižuje. Nedostatek způsobuje stárnutí, nedostatečnou ochranu buněk a s tím následně různá onemocnění. Množství karnosinu u 70 letého člověka je sníženo téměř o 60%, proto je suplementace karnosinu důležitá. Antioxidační mechanismus karnosinu spočívá v chelataci těžkých kovů, což znamená, že je schopen je odbourávat.

Premium L-Carnosine je výborný antiglykátor. Co je to glykace? Jde o nekontrolovanou tvorbu vazeb mezi bílkovinami a molekulami cukru, následkem čehož vznikají poškozené a nefunkční struktury. Poškození předčasně vyvolá smrt buňky a to má drastický vliv na funkce a vzhled organismu (kardiovaskulární poruchy, cévní onemocnění spojené s tvrdnutím tepen a aterosklerózou, poškození nervových i svalových buněk, zvrásnění kůže a urychlené stárnutí). Premium L-Carnosine má příznivý vliv na stabilizaci hladiny cukru v krvi.

Každá zdravá buňka v organismu je naprogramována na určitý počet dělení. Po posledním dělení dochází k smrti buňky a nastává její zánik. Nepříznivé faktory její životnost zkracují, ale naopak Premium L-Carnosine ochraňuje buňky před degenerativními změnami, prodlužuje jejich životnost zvyšováním počtu dělení a má schopnost buňku chránit. Tyto vlastnosti se nejvíce projevují při stárnutí pokožky. Jednoduše řečeno karnosin má úžasnou anti age schopnost a to omlazovat stárnoucí buňky a přeměňovat je na funkční a zdravé buňky.

Fyzickou aktivitou se zvyšuje množství kyseliny mléčné, která brzdí činnost svalových buněk, zpomaluje regeneraci a nastoluje únavu (namožené svaly). Premium L-Carnosine vychytává vodíkové ionty, které způsobují tvorbu kyseliny mléčné a zároveň vychytává volné radikály, čímž eliminuje poškození buněk. Zajištěním kvalitních antioxidačních mechanismů při fyzické aktivitě lze dosáhnout kvalitní výkon bez následného poškození, zvýšení odolnosti a sportovní zdatnosti.

V balení Premium L-Carnosine najdete také dárek v podobě minerálně - vitaminového nápoje AcidoFit obohaceného o směs extraktů jako aloe vera, alfalfa a zeleného čaje. Je vhodný na doplnění potřebných látek přispívajících k detoxikaci těla a odstranění nahromaděných kyselin v tkáních.

Premium L-Carnosine obsahuje:

 • Aminokyselina karnosin - obsahuje biologicky aktivní dipeptid, který je tvořen dvěma aminokyselinami - beta-alanin a histidin. Je často nazýván i jako neuropeptid díky jeho ochranným účinkem v mozku. Také se pyšní názvem "látka dlouhověkosti" vzhledem k jeho omlazujícím účinkem
 • Koenzym Q10 - jde o silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku. Stárnutí bývá spojeno s poklesem koenzymu Q10 v mitochondriích (elektrárnách) buněk zejména od 30. roku života. Nedostatek koenzymu Q10 se v těle projevuje sníženou výkonností, horší tolerancí zátěže, sníženou aktivitou, únavou a schopností regenerace
 • Vitamín E - chrání buňky před působením volných radikálů a oxidačním stresem

Premium L-Carnosine je vhodný:

 • Pro sportovce na rychlou a efektivní regeneraci bez svalové horečky
 • Pro lidi s diabetem, srdečně - cévními a nervově - degenerativními onemocněními
 • Při stárnoucí pokožce
 • Při vzniku stařeckých skvrn
 • Proti celkovému stárnutí organismu
 • Během stresujících období, těžké fyzické i mentální vypätosti
 • Při nedostatku energie, bystrosti a koncentrace, úbytku vitality

Doporučené dávkování Premium L-Carnosine:

 • 1 kapsle denně

Seznam zdravotních tvrzení, které lze uvádět na potravinách podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

L-karnozin, koenzym Q10, vit.E (50%) (DL-α-tokoferylacetát), živočišná želatina, barvivo: oxid titaničitý

Nutriční hodnoty 100 g  1 kps *RVH%
L-karnozin 75 g 300 mg ** 
Vitamin E (DL-α-tokoferylacetát) 71,43 g 50 mg  208%
koenzym Q10 71,43 g 25 mg
**

 
* RVH - Referenční výživová hodnota.
Referenční příjem průměrného dospělého ( 8400 kJ / 2000 kcal )
** RVH - není stanoveno.

Upozornění:

Není vhodný pro děti do 7 let, pro těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/3915/2012/Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze

Eva P.
18.02.2017

Marťan
11.10.2017
 • Zjevně pozitivní účinek při aplikaci dětem s poruchou autistického spektra, přispívá k tlumení stresu autistů a zjevně podporuje rozvoj mozku. Máme ověřeno na 2 vlastních dětech a spolupráci s rodiči mající podobně postižené děti.
 • Při doporučeném dávkování 2-3 tablety denně pro 1 dítě a aplikaci autistickým dvojčatům tento produkt společně s další doplňkovou léčbou představuje přeznačnou ekonomickou zátěž, která není ani částečně hrazena zdravotní pojišťovnou.
Alexandra M.
09.03.2018

Dana F.
06.11.2017

Simona R.
05.01.2016

Andrej K.
04.04.2017

Hela S.
02.10.2020

Dnes som bola na diagnostike kvapke krvi už druhý krát. Prvý krát mi našli ťažké kovy v krvi. Dosť ma to vydesilo. Pán, čo mi robil diagnostiku mi odporučil karnozín, že vychytáva práve ťažké kovy v krvi a odstraňuje ich z tela. Ťažké kovy sa síce ešte našli, ale v o moc nižšom počte. Pokračujem v kúre a karnozín od Kompavy odporúčam. S Kompavou ako firmou som spokojná, nedám dopustiť na ich kvalitu. 

Mária S.
02.03.2016

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info