Výživové poradenství

Efektivní hubnutí je kombinací vícerých složek a kroků, které musíte vy, případně váš klient (pokud jste výživový poradce nebo fitness trenér), absolvovat. Úprava jídelníčku, naučení se, které potraviny jsou vhodné pro fit recepty, přizpůsobení denního příjmu kalorií vaší potřebě a výpočet BMI, zvolení vhodného cvičebního programu tak, aby vás neomezoval při běžných denních aktivitách či povinnostech, zakomponování nejvhodnějších doplňků výživy apod. není jednoduchou záležitostí. Právě proto nabízíme specifický software „Mountberry nutriční software.“ Obsahuje modul výživa a modul fitness, díky kterým je plánování denního, týdenního či měsíčního programu hubnutí pestřejší, rychlejší a efektivnější. Samozřejmostí pro nás je přímé poradenství při výběru některého z našich produktů doplňkové výživy.

Mountberry nutriční softvér

Skladem
3 360 Kč
Proč diety nefungují?
26. 02. 2015

Proč diety nefungují?

26. 02. 2015 Člověk neustále slyší o různých zaručených dietách, které slibují zázračné výsledky. Každý jistě slyšelo dělené, bodové, ovocné dietě nebo o dietě podle krevních skupin či jiné redukční dietě. Dietou jako takovou se Vám sice mohou podařit nějaké kila zhubnout, ale bohužel téměř nikdy se je nepodaří stabilizovat a těžko ztracené kila se vrátí zpět v podobě jo- jo efektu. Spalování kalorií závisí ...

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.