Vitalita a energie

Prožijte život napumpovaný energií! Lidské tělo bylo stvořeno pro to, aby se hýbalo. I přes maximální úsilí zdravě se stravovat a dopřát si dostatek spánku, mnoho z nás cítí, že nemáme dostatek energie. Práce, povinnosti, rodina a snaha vše stihnout jsou receptem na neustálé vyčerpání. Na to, abychom pro sebe udělali něco prospěšného, už často nezbývá čas ani vnitřní síla.  

Být vitální znamená nejen fyzicky zvládat vše, co život přináší. Je to touha něco podniknout, zkoušet nové věci, jakýsi tělesný i duševní motor, který nás žene vpřed. Do našeho života vnáší smysl, radost z každého dne a díky němu můžeme být celkově v perfektní formě. 

Naše řada pro dobití energie představuje několik výživových a rostlinných doplňků, které jsme vyvinuli, aby bojovali s únavou a nedostatkem energie. Ať už potřebujete nastartovat a vybičovat se k maximálnímu výkonu, anebo se jenom necítíte ve své kůži – i pro vás máme něco, co vás hodí do pohody. Nabízíme moderní produkty s obsahem L-carnosinu, L-karnitinu, Tryptofanu, nebo jedinečný produkt K2 Anti Age, který se postará o udržení výkonnosti a obranyschopnosti, plný antioxidantů a rostlinných výtažků. Udělejte správný krok pro skvělý pocit ze života! 

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info