Vícesložkové proteiny

Pokud otevřete jakýkoli fitness magazín, možná vás překvapí, kolik pozornosti je věnováno právě proteinům. Vypadá to jako samozřejmost, že fitness a proteiny k sobě tak nějak patří. A je to pravda. Proteiny vám pomohou s regulací hmotnosti a výborně stimulují regeneraci po tvrdém tréningu.

Trávíte hodně času v posilovně, aby se vaše tělo zpevnilo a podávalo lepší výkony? Experti se shodují na tom, jak důležitý je jídelníček sestavený z kvalitních živočišných a rostlinných zdrojů. Proteinové doplňky vám pomohou dorovnat jejich dostatečný přísun bez toho, abyste museli dlouhé hodiny posilovat u plotny.

Nejčastější volbu představují proteinové shaky populární po celém světě. Není se čemu divit. Z kdysi tajné zbraně profesionálních sportovců a kulturistů je dnes moderní součást vyvážené diety pro každého, kdo chce na svém těle systematicky a viditelně zapracovat. Ale důvodů, proč si je dopřát, může být mnohem více :

Pomáhají předcházet zranění

Pokud se intenzivně věnujete jakémukoli sportu, tréning vyčerpává vaše svaly a stojí hodně energie. Měli byste proto vědět, kdy přesně konzumovat proteinový shake, aby měl co nejlepší efekt. Proteinové doplňky vám pomohou zahojit poškozené buňky a posílit svaly.

Šetří čas

Je mnohem praktičtější smíchat prášek s vodou, než přesně v určitý čas konzumovat kvalitní zdroj proteinů v podobě kuřecího či vajec.

Ihned zaženou hlad

Jestli jste na konci se silami a trápí vás prázdný žaludek, proteinový shake vás okamžitě zasytí.

Rychle se vstřebávají

Ve srovnání s proteiny získanými z jídla dokáže tělo absorbovat prášek mnohem rychleji. To znamená, že práškový protein začne účinkovat téměř okamžitě po konzumaci – regenerovat vaše buňky a dobíjet tělo právě tam, kde to potřebuje.

Posilňující dávka výživy a vitamínů

Většina proteinových prášků obsahuje i další důležité živiny a vitamíny, takže proteinový shake ke snídani představuje rychlý způsob jak do sebe dostat vše, co bude organizmus v následujících hodinách potřebovat. Například v kombinaci s ovocem či zeleninou. Záleží na tom, jaké výsledky očekáváte.

Každý člověk je jedinečný, svou tělesnou konstitucí i svými cíli. Ať už potřebujete zpevnit a vyrýsovat svalstvo, nebo odlehčit na váze, rádi vám vybereme produkty přesně na míru. Vegani u nás najdou kvalitní zdroj proteinů bez živočišných složek. Naše proteinové shaky vás překvapí výbornou chutí a výsledky, které budou stát za to. Pokud cvičení berete opravdu vážně, dopřejte si to nejlepší!

Zobraziť viac
Vynulovat filtr
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.
GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info