Věrnostní karta CASHBACK CARD

Verostní karta Kompava CASHBACK CARD


Pro naše zákazníky jsme zavedli věrnostní program CASHBACK. Při nákupu uveďte do poznámky číslo Vaší CASHBACK CARD.


V případě, že ještě nemáte naši bezplatnou CASHBACK CARD věrnostní kartu, kterou můžete využívat u více než 47.000 obchodníků v 46 zemích světa, vyplňte bezplatně formulář, kartu Vám zašleme poštou nebo kurýrem a jako dárek dostanete dodatečnou slevu na nejbližší nákup ve výši 3% cashback + 2,5 SP (za 100 EUR nákup) jako poděkování za Vaši registraci do našeho věrnostního programu.

Bezplatná registrace u nás - výhody získáte už z tohoto nákupu!

Naši věrnostní kartu Vám zašleme se zbožím a použít ji můžete nejen u nás, ale i v síti našich partnerů na Slovensku, ale i ve světě.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.