thermofit +50% grátis! oblíbený spalovač tuků v limitované edici

Velkoobchod

Velkoobchod

Nabídněte svým zákazníkům to nejlepší na trhu výživových doplňků.

5 důvodů, proč zařadit výživové doplňky značky Kompava do vašeho portfolia:

1. Výroba přímo v srdi Evropy

Výživové doplňky značky Kompava jsou vyvíjeny a vyráběny přímo v srdi Evropy na Slovensku. Používáme suroviny od těch nejvybranějších dodavatelů z celého světa. Produkty jsou vyráběny z čistých potravinářských a farmaceutických surovin, které jsou povoleny v rámci EU.

Díky kvalitně vybudovanému logistickým a výrobnímu procesu nemusíte mít strach, že dojde k výpadku zboží pro vaše zákazníky. Můžete se spolehnout na 100% dostupnost našich produktů.

2. Znalost značky u zákazníků již 20 let

Značka Kompava si drží přední místo na trhu výživových doplňků již téměř dvě desetiletí. Je známá nejen u sportovců, ale také u běžné populace. Všichni naši zákazníci vědí, že u nás najdou nejen kvalitní výživové doplňky, ale i odborné informace v oblasti zdravé výživy.

3. Široké portfolio produktů

Z naší nabídky si rozhodně vyberete. V portfoliu společnosti Kompava najdete více než 85 druhů produktů. Jsou rozděleny do 3 rad a to sportovní, pharma a anti age. Ať už vlastníte e-shop, fitness centrum, lékárna, obchůdek se zdravou výživou nebo beauty salon, v naší nabídce najdete ty pravé produkty pro vaše zákazníky.

4. Profesionální tým obchodních zástupců

Nabízíme vám profesionalitu a odbornost našich obchodních zástupců, kteří vám budou plně k dispozici ať už pro vypracování cenové nabídky na míru, sestavení portfolia produktů podle vašich představ, odborné poradenství v rámci zdravé výživy či marketingovou podporu při prodeji výživových doplňků značky Kompava. Náš tým je vám plně k dispozici.

5. Online B2B zóna dostupná doslova i o půlnoci

Díky modernímu rozhraní naší B2B zóny si můžete vytvořit online B2B objednávku z pohodlí domova přes notebook nebo mobil klidně i o půlnoci. Pokud vytvoříte objednávku do 12:00, zboží vám ještě ten den zabalíme a vyexpedujeme, aby byl co nejdřív u vás.

V rámci B2B zóny můžete vaše nejoblíbenější produkty označit ikonkou srdíčko. Následně produkty, které zařadíte mezi své oblíbené (srdíčko), budete mít pohromadě na jednom místě. Nemusíte si tak dané produkty hledat mezi všemi výrobky, stačí zajít do vašeho účtu a kliknout na srdíčko, otevřete pouze seznam vašich oblíbených produktů.

Sledujeme popřední světové trendy v oblasti výživy, sportu a podpory zdravého životního stylu. Naše produkty nejsou určeny jen pro sportovce ale i lidem, kterým záleží na svém životním stylu a snaží se ho stále vylepšovat.

Více o velkoobchodní spolupráci

1. Vyplnění formuláře

Nejdříve je potřeba vyplnit vstupní formulář s potřebnými údaji. Po přijetí formuláře vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce.

2. Speciální nabídka

Náš obchodní zástupce vám vypracuje nabídku na míru a konzultace, které produkty by se vám do vašeho portfolia nejvíce hodily. Rovněž budete informováni o podmínkách velkoobchodní spolupráce a o minimálních prodejních cenách, které je nutné respektovat.

3. Poskytujeme více

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, proto vám rádi poskytneme odborné poradenství, školení v oblasti zdravé výživy, podpůrné grafické materiály či maximální marketingovou podporu při prodeji výrobků Kompava.

Kontakt na obchodních zástupců společnosti Kompava

  • Ing. Miroslava Straková - gonex@kompava.sk, +421 903 237 425

Reference od našich B2B partnerů:

"Naša prevádzka KRYOWELL poskytuje služby v oblasti regenerácie a wellness. Služby ako celotelová a lokálna kryoterapia, masáže, wellness s fínskou saunou a hydromasážnym bazénom, skupinové a individuálne rehabilitačné a kondičné cvičenia využívajú najmä ľudia, ktorí vedú aktívny život, rekreační aj vrcholoví športovci, ľudia s problémami pohybového aparátu všetkých vekových kategórií. Firma Kompava nám dodáva výživové doplnky od roku 2013. Pre spoluprácu s ňou sme sa rozhodli hlavne preto, že je to slovenská firma, ktorej veríme. Veríme obsahu účinných látok a kvalite použitých surovín vo výživových doplnkoch. Pani riaditeľka spoločnosti ako aj zamestnanci sú vždy ústretoví a v oblasti zdravia a výživových doplnkov vzdelaní na vysokej úrovni. O produktoch vedia všetko a vždy dobre poradia. Vyvíjajú nové výživové doplnky, nové služby v súlade s aktuálnymi svetovými trendmi v oblasti  zdravia a výživy.  Dôvera a kvalita produktov je pre nás a pre spokojnosť našich klientov prvoradá. Za tie roky spolupráce bola pre nás firma Kompava vždy serióznym obchodným partnerom a je nám potešením s ňou spolupracovať."

za spoločnosť KRYOWELL, Ing. Bc. Zuzana Kováčiková

"S firmou Kompava spolupracujem od októbra 2020 ako obchodník v B2B sfére a toto rozhodnutie neľutujem. Spolupráca a prepojenie veľmi aktívnych ľudí, rýchlosť dodávok, kvalitné služby ako  aj online predstavovanie nových výrobkov. Dlhé roky sa venujem fitness a kulturistike, vyskúšala som mnoho výrobkov od iných, zahraničných firiem. Pred niekoľkými rokmi sa mi do rúk dostal proteín s názvom Welness Daily Protein s natur príchuťou. Ostala som mu verná do dnes.  Jeho zloženie a chuť ma dostali. Siahla som samozrejme aj po rôznych výrobkoch, či už je to lyzín, tryptofan, bcaa atď. A tu začal veľký prieskum a pátranie po výrobcovi. V roku 2017 som sa stretla s firmou Kompava  na kurze fitness a kulturistiky. Tu som si vypočula veľmi slušné informácie o výrobe a pridaných surovinách, čo docielilo len moje utvrdenie o kvalite výrobkov. Dnes  mám športovo - poradenské centrum a doplnky výživy Kompava sú číslo 1, o čom svedčia reakcie mojich zákazníkov. Moja myšlienka spolupráce s firmou Kompava sa stala skutočnosťou, čomu som nesmierne rada." 

Spoločnosť BODYSHAPE