Vánoční pečení - Tvarohový koláč s proteinem

Vánoční pečení - Tvarohový koláč s proteinem

Rozinky jsou významným zdrojem energie. Obsahují přírodní cukry, které poskytují organismu značnou dávku energii. V porovnání s nezdravými pamlsky tělu dodají i mnoho dalších výživných látek. Tedy pokud nejblíže pocítíte v práci únavu, sáhněte po rozinkách, které můžete zkombinovat s oblíbenými ořechy (mandle, lískové oříšky, vlašské ořechy).

Rozinky pomohou organismus zbavit toxinů. Zastoupeny látky, hlavně draslík a hořčík, pomáhají z těla odstraňovat nahromaděné škodlivé látky, a tak předcházet více onemocněním (artritida, ledvinové kameny, srdeční onemocnění).


Potřebujeme:
500g tvarohVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt raisins
2 PL hnědý cukr
3 vajcia
3 PL krupica
100g jogurt
100g rozinky


Postup:
1/ Ingredience smícháme dohromady. Nejprve sypké suroviny, poté přidat vejce a nakonec tvaroh. Vše dokonale
Micelárny kazeín Micellar Casein 80%smícháme.
2/ Vezmeme si jakoukoliv formu máme  a vymažeme jí máslem a vysypeme polohrubou moukou pouze aby udělala tenký film uvnitř formy. Máte -li papír na pečení, stačí pouze formu vyložit tímto papírem.
3/ Těsto nalijeme do formy a vložíme do trouby vyhřáté na180°C. Pečeme cca 35-60min. Je to u každé trouby individuální, tudíž musíte dobrotu kontrolovat tak, že vezmete suchou špejli, píchnete ji do moučníku a je-li po vytažení špejle obalená těstem, ještě není hotovo. Je-li špejle po vytažení ze směsi suchá, je upečeno.

Nutriční hodnota:
1 ks                583 kJ,    139 kcal,    15,7 bílkoviny,   13,7 sacharidy,    3,4 tuky


Galerie

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info