Vánoce s Kompavou

Vánoce se pomalu blíží a my jsme si pro Vás jako každý připravili nadílku dárků pro své nejbližší. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaký dárek pro ně vybrat, jste na správné adrese. Dárek od Kompava je výjimečný, protože darujete vždy i něco pro zdraví. 

Pro vaše prarodiče, nebo lidi, kteří mají problémy s klouby a pohybem máme balík Active movement. Pokud máte v rodině aktivního sportovce, kteří nezahálí ani během svátků, je pro něj balík Combi sport jako ušitý na míru. No a samozřejmě balíček Fit 4 Body určený pro hezčí polovičky pánů

Nejoblíbenějším dárkem na Vánoce je naše kloubová vyžívá Gelo-3 Complex, která je nyní v unikátní Vánoční LIMITOVANÉ EDICE, která obsahuje 3 tyčinky Joint Bar každé příchutě. Stejně tak omlazující elixír Skinbooster, ke kterému je jako dárek přibalen i silikonový kartáček na obličej. 

Na Vánoce však přicházíme is novinkami v podobě Nový SIX PACK-ů. Jde o balení 3Energy Bar, Joint Bar a Wellness Bar, které obsahuje 6 tyčinek každé příchutě nebo MIX, kde ji 2 z každé příchutě. 

My jsme na Vánoce připraveni a co vy?

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-8 z celkově 8 záznamů.
GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info