Kloubní tyčinka Joint bar jediná svého druhu je velmi oblíbená u lidí s problémy pohybového aparátu a jako prevence zlomenin a úrazů. Obsahuje základní složky jako chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, želatiny, vitamínů E, C, B a minerálů které slouží pro obnovu a tvorbu kostních struktur, kolagenu, kloubního pojiva a vazů. Je výbornou formou výživy na klouby pro lidi s negativním postojem k tabletám nebo nápojům, zároveň však zasytí a nezatíží žaludek.

Joint bar

Skladem
980 Kč

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.