Nina Csonkova
26. 02. 2015

Nina Csonkova

26. 02. 2015 Dátum narodenia: 30.10.1985 Klub: Slávia UK Športová disciplína: Kajak freestyle Popis disciplíny: S kajakovaním som začala pomerne neskoro. Jeden rok som skúšala rafting, ale po roku som stretla môjho terajšieho manžela, ktorý bol už vtedy veľmi úspešný športovec a zaľúbila som sa nielen do neho, ale aj do kajakovania. To bolo pred desiatimi rokmi. Vtedy som si nemyslela, že sa tomuto športu ...
Andrassy na vodě
17. 05. 2016

Andrassy na vodě

17. 05. 2016 Bratři Tomáš a Pavel Andrássyovci patří mezi top adrenalinových sportovců Kompavy. Extrémní kajakáři stráví většinu života na vodě, a to zcela dobrovolně :). Tento sport praktikují na rozbouřených vodách v Evropě, ale i ve vzdálenějších zemích jako Chile, Uganda, Kanada, Nový Zéland či Argentina...
Laura Takácsová - Fitness, Ms. Physique
19. 05. 2015

Laura Takácsová - Fitness, Ms. Physique

19. 05. 2015 Ahojte, jmenuji se Laura Takácsová, mám 23 let. Bydlím v Prievidzi, trénuji a pracuji ve fitness GOU GYM. V současnosti soutěžím za Brie natural sport klub: kterém se setkalo mnoho výborných naturálních sportovců, perfektních lidí a nadšenců pro sport který dělám. Mou top disciplínou je fitness figura.
Juraj Remiš - Men´s Physique a Kulturistika
26. 02. 2015

Juraj Remiš - Men´s Physique a Kulturistika

26. 02. 2015 70% protein složený ze syrovátkového a mléčného proteinového koncentrátu. S vysokým obsahem amino BCAA, L-lysinu, vitamínů, minerálů a komplexu trávicích enzymů. V nabídce se dvěma sladidly, je jen na Vás zda si vyberete Zen Whey slazený stévií nebo Zen Whey slazený aspartamem.  Kompava uvádí jako první na slovenský trh šejkr Blender Bottle Prostak. Prostak Vám nabízí nosit Vaše denní dávky prote ...
Vladimír Pečeňa - Naturální kulturistika
26. 02. 2015

Vladimír Pečeňa - Naturální kulturistika

26. 02. 2015 Na výrobky Kompava se můžete spolehnout. V kvalitě, složení, čistotě i účincích. Doporučuji jejich všem, kterým záleží na jejich celkovém zdravotním stavu, na kvalitní předsoutěžní přípravě, ale samozřejmě i rekreačním sportovcům. Kvalita doplňků je pro mě prioritou a proto v objemovém tréninku využívám účinky KOMPAVA Gainer koktejl. Z potréninkových proteinů upřednostňuji WELLNESS Protein a jako ...
Vilo Hečko - Men´s Physique a Kulturistika
26. 02. 2015

Vilo Hečko - Men´s Physique a Kulturistika

26. 02. 2015 Viliam Hečko obsadil v roce 2014 na mistrovství světa v Nitře vynikající 2. místo v kategorii Men 'Physique a je dlouholetým uživatelem a fanouškem výrobků společnosti Kompava. Je zároveň i našim sportovcům jehož sponzorujeme našimi výrobky. Mezi jeho oblíbené doplňky patří Wellness Daily Protein, kloubní výživa Gelo-3 Complex a novinka hovězí aminokyseliny Beef Amino.
Michal Drevenák - motocrossový jezdec
26. 02. 2015

Michal Drevenák - motocrossový jezdec

26. 02. 2015 Michal Drevenák - ve videu se vám představí mladý a úspěšný countycross a enduro jezdec z týmu MotoManiac. Společnost Kompava se snaží podporovat i mladé a nadějné sportovce v každé oblasti sportu. Michalovi při jeho výkonech pomáhá pitný režim HypoFit a EnergoFit, nemohou chybět doplňky výživy na energii jako energetický gel, glukóza a tyčinky 3Energy Bar.
Koloman Tóth - Naturální kulturistika
26. 02. 2015

Koloman Tóth - Naturální kulturistika

26. 02. 2015 Koloman Tóth je vícenásobným mistrem Evropy i světa v kategorii Masters II v naturální kulturistice. Posilování se věnuje již dlouhá léta a také užívání výrobků Kompava. Mezi jeho nejoblíbenější patří Argin drink, Tribulus Terrestris, všechny proteiny, ThermoFit a bioenzymů Complex.  
Tomáš Jurkovič - Horský a zimní triatlon
26. 02. 2015

Tomáš Jurkovič - Horský a zimní triatlon

26. 02. 2015 První triatlon jsem vyzkoušel nultý ročník Žilinského triatlonu v roce 2008, kdy byla po každé disciplíně pauza na odpočinek. První skutečný triatlon jsem absolvoval o rok nato v Senci na závodech olympijských nadějí, kde jsem mezi Slováky skončil 6. To mě velmi motivovalo a od té doby se triatlon stal i mým životním stylem.
Tomáš a Pavel Andrassyovci - Kajak extrémní sjezd
26. 02. 2015

Tomáš a Pavel Andrassyovci - Kajak extrémní sjezd

26. 02. 2015 K extrémnímu sjezdu jsem se dostal od kánoe kde jsem začal, později jsem přešel na raft a freestyle kajak no nejvíce mě uchvátilo sjíždění divokých řek. Styl života který mi toto kajakování nabízí je neuvěřitelný. Cestování v těch najzabudnutejších koutech světa a splavování divokých řek, vysokých vodopádů a peřejí které se nejednou zdály být až na hranici sjízdnosti nebo kousek za ní nejednou při ...
Adriana Vitková - příprava na vytrvalostní běh
26. 02. 2015

Adriana Vitková - příprava na vytrvalostní běh

26. 02. 2015 Podívejte se na naši sportovkyni Adrianu Vítková jak se připravuje na Mezinárodní maraton míru v Košicích. Pitný režim, BCAA a energetický gel nemohou chybět!
Martin Császár - Bojové umění Wu Shu
26. 02. 2015

Martin Császár - Bojové umění Wu Shu

26. 02. 2015 Podívejte se na ukázku bojového umění Wu Shu a spolu s Martinem zjistěte jaké jsou přednosti výrobků od firmy Kompava - HypoFit, EnergoFit, AcidoFit.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.