Tréninkový cyklus Rada Petkova

Tréninkový cyklus Rada Petkova

Píši Vám, abych se podělil s mými zkušenostmi s užíváním doplňků od Kompava za další tréninkový cyklus.

Takže, Od posledního velkého závodu uběhl už přesně měsíc a po týdenním odpočinku, jsem se opět zapojil do tréninku na druhou polovičku roku. Samozřejmě nějaké krátké silniční závody apod. jsem absolvoval v rámci zpestření přípravy.

Nevím jestli je to jen pocit, ale osobně vidím velký posun v mé výkonnosti oproti minulým rokem. Nemám na mysli nějaké lepší časy a podobně, ale v regeneraci. Tento rok jsem si do letní přípravy poprvé zařadil i silniční bike na kterém frčíme převážně ráno cca 80-100km a odpoledne nebo večer mám běh. Samozřejmě záleží podle práce, ale mám dobrých kolegů: D No ale k věci. Při každém výjezdu na kole čili o půl 6 ráno když vyrážím, tak si už neumím ani představit nic jiného k snídani před dvoj až čtyř hodinovou aktivitou jako vypití Sport Premium Energy s K4 BCAA. Tyto produkty bych označil jako klenot před sportovní aktivitou. I cyklisté se kterými jsem se zapojil na výjezdy se diví že jsem neni hladový. Když je vidím jako mají v kapsách sušenky a banány: D: D Hned jsem jim řekl co je ve věci a dal napít s lahvičky. Jediné co mám já v kapse je 2x gel a 2x tyčinka.
A to většinou sním z každého jen po jednom. V lahvích dávku EnergoFitu a celé dopoledne nemusím nic řešit.

Přijdu domů, manželka už naučená co bude následovat, tak už oplachuje láhve a dávkuje K4 Power BCAA a EnergoFit a A-AKG pro rychlejší regeneraci. Na další den člověk opakuje totéž bez nějaké známky svalovice. Manželka se už nemůže dočkat, kdy skončí mateřskou a začne zase cvičit: D když vidí mě.

Já měl prostě jen potřebu se Vám a celé Kompava poděkovat za podporu. Velké díky, protože letní a zimní příprava jsou neni moc oblíbené, kde člověk musí nabúchať do nohou objemy. Ale díky vašim produktům to mnohem méně bolí, a to nepřeháním !!!

Momentálně mám 2 týdny do závodu. Neni to závod z té mé kategorie, čili dlouhých ultramaratonů. Ale utekla se mi pozvánka. Je to nejtěžší běh do vrchu na Slovensku a ve střední Evropě, takže možnost se poprat s top běžci do kopce byla přijata. Limit 200ľudí byl plný za pár minut.

Galerie

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info