Tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší

Tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší

Vánoční svátky nám už klepou na dveře. Pokud již pomalu začínáte přemýšlet nad tím, jakými dárky letos překvapíte a potěšíte své nejbližší, máme pro vás několik výborných tipů. Ať už sháníte dárek pro svého partnera, rodičů, prarodičů nebo sourozenců, určitě si vyberete!

Mikulášský balíček pro ty nejmenší

Potěšte na Mikuláše své ratolesti chutnými a zdravými mlsky. JAMI dobroty si můžete připravit v dětském shakeru Kompaváčik, balíček obsahuje jako dárek i kompavácku lžičku a pexeso.

Znáte JAMI dezert?

JAMI dezert je rychlá pochoutka plná výživy. V jedné dávce najdete vyvážený poměr bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, které zasytí, nastartuje vybitou energii a doplní výživné látky nezbytné ke každodennímu zdravému fungování. Vitamín D zabezpečuje normální fungování imunitního systému a přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu.

JAMI dezert a JAMI drink

Znáte JAMI drink?

JAMI Drink je přírodní forma osvěžujícího nápoje, vhodná i jako pitný režim u dětí. Základem je extrakt z ibiškového čaje, který je bohatý na antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním poškozením. Díky svým ovocným kyselinám usnadňuje a povzbuzuje trávení. V podobě pitného režimu pomáhá z těla odvádět toxické látky. Má příjemnou kyselkavou chuť, která přináší příjemné osvěžení těla. 

Pro koho je JAMI dezert a JAMI drink určený? 

Pro všechny dětičky od 5 let, které mají dostatek pohybu a chtějí dodržovat zdravý pitný režim bez nápojů s umělými sladidly. Dezert rychle a dostatečně zasytí dokonce i dospělé, kteří potřebují dodat energii během náročného dne. 

"Věděli jste, že zvýšená konzumace umělých sladidel může vést k poškození chuťových pohárků, které budou méně citlivé?"

Balíček na podporu mládí, svěžesti a vitality 

K2 Anti Age Day & Night + elegantní pillbox

Pokud chcete na Vánoce někomu darovat mládí, darujte mu tento balíček! Jednotlivé složky v K2 Antiage napomáhají tvorbě buněčné energie a zlepšují tak fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhled. Skládá se ze dvou fází, denní a noční, aby se maximalizovat jeho účinek. K vánočnímu balíčku dostanete i elegantní a praktický box na pilulky.

K2 Anti Age Day & Night + elegantní pillbox

Pro koho je balíček určen?

Tento balíček je výborný pro každého, kdo si prochází stresujícím a těžkým mentálním i fyzickým obdobím. Také ho ocení ti, kteří na sobě pozorují příznaky vrásek a všichni po 30. roku života, kteří si chtějí uchovat mladistvý vzhled. Pokud někdo z vašich blízkých cítí nedostatek energie, neustálou únavu a vyčerpanost, darujte mu balíček K2 Antiage Day & Night.

"V dnešní uspěchané době mnoho lidí pociťuje únavu navzdory dostatečnému spánku. Tehdy je třeba zvýšit přísun ženšenu pravého, koenzymu Q10 a Cordyceps."

Balíček pro každého, kdo se chce cítit mladý a vitální

Premium L-Carnosine + Acidofit

Nedostatek karnosinu v těle způsobuje stárnutí, nedostatečnou ochranu buněk a s tím spojené různá onemocnění. Proto je nezbytné aminokyselinu L-karnosin přijímat i jako výživový doplněk, protože věkem se z těla vytrácí a urychluje stárnutí buněk. Doplněk stravy L-Carnosine je ve formě malých kapslí v praktickém balení, vhodný je jako dárek pro vaši partnerku, rodiče či prarodiče.

Premium L-Carnosine + Acidofit

Pro koho je balíček určen?

Premium L-Carnosine je pro všechny, kteří chtějí bojovat proti stárnoucí pokožce a celkovému stárnutí organismu. Vhodný je i pro lidi, kteří si procházejí stresovým obdobím, cítí nedostatek energie a chtějí navrátit celkovou vitalitu. L-Carnosine přispívá k rychlejší a efektivnější regeneraci, užívat jej mohou i lidé s diabetes či srdečně-cévními onemocněními.

"Slyšeli jste už o Severinovom fenoménu? Jde o prokázání přímého vlivu karnosinu na mozek, svaly a jejich odolnost vůči únavě, který přinesl ruský vědec S.E. Severín."

Balíček pro ženy v každém věku 

SkinBooster + skleněný pilník

V péči o pleť, vlasy a nehty je SkinBooster perfektní pomocník pro každou ženu. Ve formě práškového nápoje zajistí každodenní dávku hydratace. Potěšte tímto luxusním revolučním přípravkem svou partnerku, maminku či sestru, které SkinBooster jistě ocení. Ve speciálním vánočním balíčku si najdou i krásný skleněný pilník.

SkinBooster + skleněný pilník

Pro koho je balíček určen? 

SkinBooster ocení každá žena, které záleží na kvalitě své pleti, vlasů a nehtů. Balíček je vhodný pro osoby se sklonem k suché a nevyživenej pleti, na níž se tvoří vrásky. Také pomůže těm, kteří mají problém s vypadáváním vlasů či se slabými nehty. 

"Věděli jste, že proces, při kterém začne naše pokožka ztrácet kolagen, tedy stárnout, začíná již po 20. roce života?"

Balíček pro seniory a všechny aktivní členy rodiny

GELO-3 Complex + 3x Joint bar

Vlivem aktivního životního stylu a narůstajícího věku se opotřebovávají důležité stavební složky kloubů, kostí, vazů a šlach. V tomto vánočním balíčku najdete GELO-3 Complex, tedy komplexní kloubní výživu v práškové formě a tři oblíbené Joint bar kloubové tyčinky v různých příchutích. Chcete své blízké obdarovat dárkem, který jim zajistí bezbolestný pohyb a zdravý život, perfektní volbou bude právě tento balíček.

GELO-3 Complex + 3x Joint bar

Pro koho je balíček určen?

Kloubní výživa zkvalitní život každému, kdo nadměrně zatěžuje své klouby. Je vhodná pro sportovce, sportující mládež, seniory či těžce fyzicky pracujících lidí.

"Věděli jste, že opotřebení kloubů, tedy artróza, může vést k dalším nepříjemným nemocem jako je cukrovka, obezita či vysoký krevní tlak?"

Balíček, kterým potěšíte každého sportovce

K4 Power BCAA 4:1:1 instant + KreaTabs

Aktivní sportovci své svaly namáhají ve zvýšené míře, proto potřebují více svalové regenerace a výživy. Právě vánoční balíček K4 Power BCAA 4: 1: 1 instant a KreaTabs obsahuje vše, co je pro posílení svalstva důležité. BCAA jsou výborně rozpustné ve vodě a vybrat si můžete z několika ovocných příchutí: malina-limetka, kiwi a grep-limetka.

K4 Power BCAA 4:1:1 instant + KreaTabs

Pro koho je balíček určen? 

K4 Power BCAA jsou výborným doplňkem pro sportovce, kteří vykonávají vytrvalostní a silové sporty a pro každého, kdo chce budovat svalovou hmotu, redukovat tuk a rozvíjet sílu. Jejich benefitem je, že je mohou užívat i vegetariáni a vegani. 

"Věděli jste, že zvýšeným přísunem BCAA mohou sportovci předcházet bolesti svalů, tedy namožené svaly? Může za to schopnost BCAA opravovat drobné trhliny ve svalové tkáni."

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info