Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Tanacetum Parthenium Forte

Produkt je vhodný pro vegany Produkt je vhodný od 14 let Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny 100% přírodní produkt

Doplněk stravy Tanacetum parthenium je výborný pro lidi s migrénami a bolestmi hlavy. Jde o unikátní, 100% přírodní produkt, jediný na evropském trhu. Je obohacen o vitamíny B2 a C. Byl vyvíjen na podnět slovenských neurologů.

Produkt je nedostupný

Základní popis produktu

Doplněk stravy Nonmigran je důležitou součástí každého člověka, kterého sužují časté migrény. Díky kombinaci přírodních složek působí příznivě na celkovou funkci oběhové a nervové soustavy.

Rostlina Tanacetum parthenium (kopretina řimbaba) má výjimečné složení. Obsahuje účinné a aktivní látky partenolidy, které podporují relaxaci, správnou funkci oběhové soustavy a menopauzální komfort. Kromě toho se v produktu Tanacetum parthenium forte nacházejí vitamíny B2 a C. Vitamin B2 přispívá ke ochraně buněk před oxidativním stresem a napomáhá normální činnosti nervové soustavy. Vitamín C zas udržuje normální funkci imunitního a nervového systému, a také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

NONMIGRAN obsahuje:

 • Řimbaba obecná (Tanacetum parthenium) – obsahuje aktivní látky, partenolidu, které podporují relaxaci, správnou funkci oběhové soustavy a menopauzální komfort. Přispívá k fyzické a duševní pohodě.
 • Vitamín B2 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Mezi jeho další úkoly patří podpora normální činnosti nervové soustavy.
 • Vitamín Cudržuje normální funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Produkt je vhodný

 • pro lidi, kteří trpí častými migrénami
 • pro ženy, které mají silnější příznaky menopauzy
 • pro lidi, kteří potřebují zlepšit fyzickou i duševní pohodu
 • pro zlepšení spánku a regenerace
 • na podporu normálního fungování oběhové a nervové soustavy

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Použití

Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

Obsah v 1 kapsli*%RVH na dávku
Vitamin C (kys.L-askorbová)250 mg 312,5%
Tanacetum parthenium – 0,8% parthenolidy160 mg     **
Vitamin B2 (riboflavin)35 mg 2500%

* RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého
(8400 kJ / 2000 kcal)
** RVH - není stanoveno.

Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Řimbaba obecná), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid křemičitý), živočišná želatina, barvivo: oxid titaničitý.

UPOZORNĚNÍ

Nevhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek neužívat spolu s přípravky na ředění krve. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu, při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 5681/2013 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Tanacetum Parthenium Forte

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  1 x
 • 4 hvězdičky
  2 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Tanacetom Partheniom není možné se předávkovat. Obsahuje výtažek z Rimbaby obyčejnej, vitamín C a vitamín B2.

Tanacetum Parthenium lze užívat i preventivně na podporu relaxace, správnou funkci oběhové soustavy a menopauzální komfort.

Ano, Tanacetum Parthenium lze užívat spolu s Tryptofanem B+. Oba jsou čistě přírodní produkty. Tanacetum Parthenium se nesmí užívat spolu s přípravky na ředění krve.