Svetová Adela Ondrejovičová

Krásna a zaslúžená odmena pre dipl.trénera Pavla Jarábka! Počas 20-ich rokov od začiatku svojej trénerskej činnosti po založení prvého kulturistického oddielu v trenčianskom kraji – v jeho bydlisku, Beckove – pripravil vo svojom fitnescentre P+D JARÁBEK Trenčín – Juh desiatky pretekárov v kategórii športová a klasická kulturistika, fitness a bodyfitnesss, ktorí sa umiestňovali na popredných miestach a medailových pozíciách v republike.
V tento jubilejný rok sa práve pretekárke Adele Ondrejovičovej, ktorá pochádza z Beckova, bydliska trénera Jarábka, zaslúžene darilo a išla krok za krokom stále vyššie za hodnotnejšími medailami. Reťaz úspechov sa začala práve na juniorských Majstrovstvách republiky v kulturistike, fitness a bodyfitness v júni v Beckove. Po víťazstve bola nominovaná na Majstrovstvá Európy do Donetska. Dosiahla tu dvojnásobný úspech, keď získala titul ME v kategórii bodyfitness a súčasne titul absolútnej majsterky Európy. Tento titul v histórii našich pretekárok je ojedinelý.
Ako úradujúca juniorská majsterka sa na jeseň oťukávala a zúčastnila súboja v ženskej kategorii na Tatranskom pohári v Poprade. Čakala ju rozhodujúca Grand Prix v Dubnici, ktorú bezkonkurenčne vyhrala a tiež sa stala absolútnou majsterkou Veľkej ceny.
Týmto bola zaradená do A – družstva reprezentačného tímu Slovenska. Priblížil sa 11. december 2010 – deň finálového zápolenia na Majstrovstvách sveta v Turecku. Tretí nezabudnuteľný vrchol v kariére našej dvadsaťročnej pretekárky nastal po vyhlásení víťaziek – naša Adela Ondrejovičová získala bronzovú medailu v kategórii bodyfitness junioriek nad 163 cm. Tento vynikajúci úspech je dôkazom, že prirodzené danosti podporované odborným vedením trénera, nekompromisným tréningom, pevnou vôľou, disciplínou, odriekaním a s perfektným rodinným zázemím, prinesú tomu zodpovedajúci a tajne očakávaný výsledok. V neposlednom rade sa za úspechom našich pretekárov skrýva aj správna životospráva a kvalitné, overené doplnky výživy od firmy Kompava. Pomocou doplnkov od tejto firmy sa v dôležitých etapách pred súťažou vycibrila ich výborná forma a kvalita, čoho výsledkom sú vynikajúce umiestnenia na európskych a svetových súťažiach. Doplnky od firmy Kompava využívajú nielen vrcholoví športovci, ale aj široká verejnosť.