Studujeme hlad

Studujeme hlad

… co se za ním skrývá?… a PORAZME HO!


Běžný člověk / který nemá zdravotní problémy /, by věděl zabránit nadváze, kdyby dokázal ovládat své chutě.
Při pohledu na jídlo, které nám chutná, se nám již v nervovém centru spouštějí signály, které provokují chuťové pohárky… a na jídlo přijde CHUŤ. Vidíme ho, cítíme ho - chceme ho.
Pokud se neumíme kontrolovat, později může vzniknout závislost - např. . Na cukru / sladkostech…

Pokud nedokážeme ovládat vůlí své chutě, existuje ještě další zaručena pomůcka:


Ovládat přímo centrum sytosti a hladu

  • právě " TU " se rozhoduje o tom, zda budeme hladoví nebo sytí.


Funkce DLPA : - po užití se v těle z něj vytvoří noradrenalin /přenašeč nervových vzruchů zlepšujících náladu a snižujících chuť k jídlu/ - podnítí produkci cholecysokininu (CCK), který navozuje pocit sytosti a ukončení přijímání potravy.
(Pozn.: CCK se tvoří v mozku a ve střevech, je důležitý při tvorbě pocitů sytosti a hladu. Pokud ho je málo, lidé se přejídají - pokud ho je dost, lidé jedí málo.)

V jídle ho můžeme najít v mléce, sýru cottage, luštěninách, drůbežím a rybím mase, vajíčkách, ve vybraných oříšcích, semínkách, listové zelenině a celozrnných obilninách.

Kromě úžasné vlastnosti - odstranění přebytečné chuti na jídlo, dodává pocit bdělosti, zlepšuje paměť, na organismus působí velmi uklidňující - zvyšuje hladinu endorfinů, které způsobují dobrou náladu, uvolňuje bolest. 
Studie prokázaly, že DLPA chrání endorfiny - které se vytvářejí v těle a potlačují bolesti a deprese, čímž DLPA potlačuje některé formy chronických bolestí - např. . Zad, artróz, artritid, migrén, PMS, u některých typů depresi a posiluje imunitní systém.

Jak a kdy jej užívat při snížení apetitu: vždy ráno na lačno v dávce 500 - 1500 mg ,
cca ? - 1 hod. Před jídlem s neslazeným nápojem, nejlépe s vitamínem C a vit. B6 , které ve významné míře podporují a znásobují účinky fenylalaninu / výrobek DLPA již v kapsle obsahuje tyto látky ve správném poměru/ !
V žádném případě NEKOMBINUJTE s bílkovinami - brání vstřebávání DLPA .

Chci koupit teď! 

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info