Taurín Taurín
Taurín

Taurín

Kód: taurin
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
s DPH:
250,00 Kč
bez DPH:
217,39 Kč
Množství
Výživový doplněk s obsahem taurinu 600mg v 1 kapsli - semi-esenciální sirná aminokyselina, přírodní stimulant, který působí příznivě na výdrž a výkon.

Štítky

Popis

Taurin je semi-esenciální sirná aminokyselina, kterou si organismus dokáže syntetizovat z methioninu a cysteinu, za účasti vitamínu B6. Po glutaminu je to nejrozšířenější aminokyselina v organismu. Nejvíce se vyskytuje v kosterním svalstvu, srdečním svalu a v mozku. Nejvyšší koncentrace taurinu v je v srdci. Jeho tvorba klesá věkem, a také za určitých podmínek, např. ve stresových situacích nebo při intenzivním a dlouhotrvajícím fyzickém výkonu. Přirozeně se vyskytuje v potravinách živočišného původu. V rostlinných potravinách je deficitní (chybí).

Taurin je vhodný:

• při intenzivním dlouhotrvajícím fyzickém výkonu

• na doplnění jeho množství v organismu

Doporučené dávkování taurinu:

• 1 - 3 kps denně

Použití:

Zapít dostatečným množstvím vody.

Seznam zdravotních tvrzení, které je možné uvádět na potravinách dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

Taurin, živočišná želatina, barvivo: oxid titaničitý

Nutriční informace 1 kapsle <>
*Taurin 600 mg    

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívat jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25°C, mimo dosah malých dětí.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/2556/2011/Ht

No doping – výrobek neobsahuje konzervační látky, ani žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze

Martina Benackova
10.01.2017
  • Taurin mi pomohol zvladnut narocny a stresujuci projekt. Citila som jeho pozitivny ucinok na dodanie sily a energie pocas dlhych hodin v praci a zdolavanie narocnych uloh. Uzivala som spolu s Tryptofanom.

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info