thermofit +50% grátis! oblíbený spalovač tuků v limitované edici

Slovenka roku 2021: Ing. Želmíra Komorechová
Slovenka roku 2021: Ing. Želmíra Komorechová

Slovenka roku 2021: Ing. Želmíra Komorechová

Slovenka roku 2021: Ing. Želmíra Komorechová

Týdeník Slovenka ve spolupráci s RTVS a Slovenské národním divadlem odstartoval 13. ročník čtenářské ankety Slovenka roku, v níž jsou odměňovány úspěšné Slovenky. Mezi nimi byla nominována i majitelka a jednatelka společnosti Kompava, Ing. Želmíra Komorechová.

Anketa Slovenka roku je novodobější realizací akce, které týdeník Slovenka organizoval v minulosti pod názvem Žena roku a Muž roku. Rozhodnutí o vítězkách v jednotlivých kategoriích je v rukou diváků, kteří hlasují formou SMS zpráv, stejně jako prostřednictvím internetového hlasování na webové stránce www.slovenkaroka.sk. Zapojit se také mohli čtenářky i čtenáři časopisu Slovenka prostřednictvím kupónů umístěných v každém vydání od první nominace.

Úspěšné Slovenky byly odměňovány bronzovými soškami z dílny výtvarnice Anny Brisudová.

Během přímého přenosu vyhlášení výsledků (pátek, 27. srpen 2021) konajícího se v historické budově SND cílevědomá paní Komorechová držela v rukou své zasloužené ocenění vítězky Slovenka roku v kategorii Byznys a management.

V závěru vysílání přišlo rozhodnutí o udělení nejcennějšího ocenění ankety - Titul Absolutní Slovenka roku 2021. A tak se Ing. Želmíra Komorechová stala i absolutní laureátkou ankety Slovenka roku 2021.

Majitelka společnosti Kompava pochází ze Žiliny, po skončení VŠ následovala manžela a přestěhovala se do Nového Města nad Váhom. Vždy měla velmi blízko ke sportu a sportovcům a tato láska její zůstala dodnes. Vystudovala potravinářskou biochemii. Poznatky později zužitkovala ve vlastní firmě.

,, Vždycky jsem si myslela, že skončím VŠ, odložím knihy a budu pracovat. Opak je pravdou. Neustále se vzdělávám a čím jsem starší tím víc. " Ing. Želmíra Komorechová

1.4.2002 společnost Kompava odstartovala výrobu výživových doplňků. Začínali se šesti základními výrobky a jako v každé začínající společnosti, i zde měli velké sny, málo financí, mnoho překážek, ale zato velké nadšení a správné lidi dokola.

,,Dnes máme za sebou skoro 20 let podnikání v oblasti vývoje, výroby a distribuce nejen sportovních výživových doplňků, ale i výživových doplňků ... ve výrobním portfoliu máme 80 základních výrobků. "Ing. Želmíra Komorechová

Na závěr nám prosím jménem majitelky společnosti Kompava dovolte poděkovat za každý jeden hlas, který je pomohl k získání ocenění.

,,Děkuji Vám, velmi si to cením. Jsem nesmírně poctěna za uznání a ocenění, a musím přiznat, že život je opravdu krásný a vždy se ho vyplatí žít. Třeba se přemoci, být silný, nevzdávat se a mít kolem sebe úžasných lidí. "Ing. Želmíra Komorechová