SkinBooster - řešení pro můj problém
SkinBooster - řešení pro můj problém

SkinBooster - řešení pro můj problém

SkinBooster - řešení pro můj problém

Už déle jsem na sobě pozorovala, že hlavně mým vlasům a pleti chybí život. Vlasy postupne ztrácely pevnost, elasticitu a lesk a byli stále více křehčí. O tom, kolik jich zůstalo po česání na podlaze ani nemluvím. Podobně na tom byla i pleť. Vypadala unaveně, bez barvy a pružnosti. Všechny mé vnější příznaky dehydratace mi potvrdila dermatoložka i diagnostika těla, která prokázala nedostatek vody v organismu.


Právě tehdy, když jsem "googlila" a hledala řešení pro můj problém jsem objevila SkinBooster od Kompava. Ten mě oslovil už hned svým názvem a pro mě tou nejpodstatnější informací, a to tím, že dodává potřebnou dávku hydratace pro vlasy, pleť a nehty ZEVNITŘ.

Jsem si jistá, že podobně jako já, má většina žen doma plnou koupelnu balzámů, sér či krémů na vnější péči. Zapomínáme však na to, že vnější stav a vzhled vlasů či pokožky je věrným odrazem vnitra. I proto jsem se rozhodla "změnit taktiku" a zakoupila si SkinBooster.

Po jeho získání mě jako první oslovilo jeho elegantní balení - krabička s dózou v bílo-zlaté barevné kombinaci. Jak jsem již zmiňovala, SkinBooster se užívá vnitřně, a to ve formě pitného režimu. Jedno balení obsahuje 300g prášku, které vám při jedné dávce denně - tj 10g, vydrží na měsíc. Já osobně jsem ho pila 2x denně, protože mi neskutečně chutnal a byl pro mě doslova letním koktejlem! Výhodou této formy užívání je nejen zlepšení pitného režimu (kromě něj jsem se samozřejmě snažila vypít poctivě i min. 2l čisté vody), ale i 100x lepší účinnost oproti tabletám.

A co v jeho složení vlastně najdete? Samých skvělých bojovníků za vaši krásu! Kolagenové peptidy, kyselinu hyaluronovou, elastin, keratin či vitaminy skupiny B.

První výsledky jsem zaznamenala asi po 2-3 týdnech užívání, které jsem nejvýrazněji viděla asi na vlasech. Získali na pevnosti, jakoby znovu ožily a staly se lesklejšími. Rovněž pleť byla vypnutá, získala na "hustotě" a elasticitě. Sjednotil se barevný tón.

SkinBooster budu určitě užívat i dál. Zaprvé jsem se na tomto výborném koktejlu stala doslova závislou :) a po druhé, asi jako každá třicátnice, i já pomalu sleduji, že tělo a organismus musím více hydratovat a doplňovat mu potřebné živiny. Já jsem se rozhodla investovat do péče zevnitř a hlavně včas. Každá žena se přece cítí skvěle, pokud si může vychutnávat ona, její partner i celé okolí její svěží, mladistvý a přirozený vzhled.


Vaše zákaznice Lenka