S produktem HYPOfit ve Velké Británii - " použitý a zahozen "

S produktem HYPOfit ve Velké Británii -

S produktem HYPO fit od společnosti KOMPAVA mám již dlouholeté zkušenosti. Jde o hypotonický nápoj, který může být součástí vytrvalostního výkonu ať už profesionálního nebo hobby sportovce v kterémkoliv sportovním odvětví. Protože já působím v oblasti atletiky , konkrétně dlouhých běhů tento nápoj už jsem vyzkoušela vícekrát před i během vytrvalostního výkonu ( i během závodů ) a právě o nich budu psát v mé poslední zkušenosti s HYPO fitom.

HYPO fit je určen na rehydrataci organismu, jde o rychle dostupný zdroj energie v podobě glukózy a maltodextrinu doplněný vitamíny se silným antioxidačním účinkem a extraktem zeleného čaje , který působí na centrální nervový systém a tím odstraňuje pocit únavy. Mé osobní zkušenosti s produktem jsou především z tréninkových soustředění, tedy přípravy - v tomto období používám produkt v podstatě každý den 30 minut před tréninkem 1 odměrku nápoje, kterou rozmícháme v 2,5-3 dcl vody. Během dlouhých tréninků si HYPO fit beru s sebou a doplňuji ho průběžně - přibližně po každých 5 kilometrech výkonu. Protože jeho používání během výkonu mi nezpůsobuje žádné problémy používám ho i na občerstvování během závodu.

 

HYPO FIT už se mnou cestoval i do Velké Británie - konkrétně do města Cardiff (Wales) - kde se 26.3.2016 konaly Mistrovství Světa v půlmaratónu. HypoFit jsem používala v den závodů a také během samotného závodu na občerstvovacích stanicích, které byly umístěny na 21,1km dlouhé trati na 5., 10. a 15.km. Obvykle se tato možnost mít na občerstovačke svůj soukromý iontový nápoj poskytuje pouze na vrcholných akcích ať už polmaratón nebo maratonech. V případě půlmaratonu občerstvování není tak klíčové a rozhodující jako v maratonu - kde je to mnohdy o maličkostech a také minutí jediné občerstvovací stanice může být nakonec rozhodující a velmi problematické. Jelikož tato možnost byla poskytnuta každé běžkyni, já jsem ji využila a ráno před startem jsem si do tří lahví s mým startovním číslem, označením země a kilometru 5, 10 a 15 připravila iontový nápoj HYPO FIT. Během samotných závodů jsem si následně tyto lahve mohla najít na konkrétní označených stolech jednotlivých zemí. V rychlosti a krátkosti času je mnohokrát ve zlomku vteřiny těžké se napít a láhev ihned zahodit ale dá se to. Nejdůležitější je připravit si tam nápoj, který vám opravdu nezpůsobuje žádné žaludeční problémy a máte ho osvědčený. Dodá vám energii a obsahuje vše potřebné pro povzbuzení do dalších náročných částí tratě a vašeho výkonu. Moje umístění v poli evropských běžkyně na těchto závodech bylo ve znamení čísla 17 a čas 1:16:20 minuty svědčí o tom, že se stále mám kam posouvat a pracovat na sobě.

 

Přeji vám hodně chutné energie na cestě za vašimi cíli s produktem HYPO FIT

 

 

Galerie

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info