Regenerace

Myslíte si, že dosáhnete nejlepší výsledky, když v posilovně vypustíte duši? Je čas zaměřit se na to, co děláte mimo ni. Čím víc se potíte a pracujete na sobě, tím intenzivnější by měla být následná regenerace. Jen tak bude tělo skutečně připravené pustit se do toho znovu!

Máte za sebou těžkotonážní trénink a šlachy vás pořádně pálí. To však ještě neznamená, že vám porostou svaly. Ty totiž nezvětšují svůj objem během cvičení, ale až po něm. Intenzivní zátěž narušuje tkáň na mikroúrovni a spotřebovává naši energii. Pokud chcete z tréninku vytěžit maximum, jděte na to chytře a věnujte zvýšenou pozornost fázi, která nastává po cvičení. Začněte tím, že své tělo pořádně protáhnete, uvolníte a dopřejete mu přesně to, co potřebuje.  

Po náročném tréninku svaly nutně potřebují výživu, která se postará o dobití energie a nárůst svalové hmoty. Výbornou volbou je proteinový nápoj s obsahem BCAA, které hrají důležitou roli při syntéze svalových bílkovin a tím podporují růst a obnovu svalových buněk. Pozitivní účinky na regeneraci mají i další preparáty s obsahem látek, jako jsou glutamin, ostatní aminokyseliny, enzymy, vitamíny, HMB. Ať už si ujíždíte na vytrvalostním nebo silovém tréninku, u nás si vybere každý!   

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info