Proteiny

Proteiny od KompavaProteiny jsou nejzákladnějším výživovým doplňkem každého kulturisty nebo sportovce    s důrazem na nárůst svalstva a kvalitní svalovou hmotu. Jsou bohatým zdrojem bílkovin a    aminokyselin, které jsou základními stavebními kameny každé svalové buňky, proto         posilováním a užíváním proteinů rostou svaly rychleji. Užíváním proteinů se rovněž zlepšuje  regenerace, výkon, s obsahem vitamínů a cvičením se posiluje imunitní systém.

Proteiny můžeme podle výšky obsahu bílkovin rozdělit na syrovátkový koncentrát (35 -     89%) - vhodný pro začátečníky, syrovátkový izolát (90-95%) - vhodný zejména pro pokročilé   kulturisty s vysokými nároky a nakonec syrovátkový hydrolyzát (95-99%) - nejkvalitnější vyroben protein s vysokým obsahem bílkovin, je přetrávený tím je lepší využitelný pro organismus. Existují však i kaseiny, sójové, hrášková, konopné, vaječné, hovězí proteiny, avšak nejrozšířenější je stále syrovátkový protein.

Pro začátečníky nebo lidi s problémem nabrat doporučujeme proteiny s nižším obsahem bílkovin a pro pokročilé proteiny s obsahem bílkovin od 60% a více. Díky použití čistě přírodních surovin jsou naše proteiny vhodné i pro mládež a juniory. Proteiny pro ženy jsou vhodné pro každou dámu nebo slečnu, která to myslí s redukcí své váhy vážně!

Podkategorie:

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-12 z celkově 14 záznamů.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info