Kompava s.r.o.

Slovenský výrobce Kompava, spol. s r. o. se zabývá vývojem, výrobou a distribucí výživových doplňků pro sportovce a zdravý životní styl již od roku 2002. V současnosti máme vybudovanou partnerskou síť sportovních obchodů, fitness center, lékáren, bio obchodů na celém Slovensku a provozujeme internetový obchod www.kompavacz.cz a www.acidofit.sk.

 

Vývoj výživových doplňků a sportovní výživy sleduje přední světové trendy a výzkumy v oblasti výživových doplňků. Ve výrobním procesu používáme moderní kvalitativní technologické postupy zabezpečující nejvyšší standard kvality a snažíme se neustále inovovat a zlepšovat výrobní proces. Suroviny a ingredience obsažené v našich výživových doplňcích mají stupeň maximální čistoty a vysoké kvality od renomovaných zahraničních výrobců.

 

Výživové doplňky KOMPAVA jsou určeny nejen profesionálním sportovcům, ale i běžným rekreačním sportovcům či obyčejným lidem s nadváhou, nízkou hmotností, žaludeční nebo pohybové problémy a jiné.

 

zeleny listok

 

Doplňky výživy firmy KOMPAVA jsou vyrobeny s důrazem na maximální kvalitu a čistotu. Naše výrobky obsahují výhradně přírodní suroviny, bez přídavných syntetických látek, neobsahují konzervační látky, syntetická barviva, ani žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového antidopingového kodexu včetně geneticky modifikovaných surovin.

 

Výpis z Obchodního Rejstříku

Certifikát FSSC 22000:2011

Zajištění a řízení kvality v Kompavě

 

V květnu 2007 společnost Kompava certifikovala systém managementu bezpečnosti potravin ISO 22000: 2005. Systém zabezpečuje dodržování zdravotní nezávadnosti výrobků analyzováním kritických bodů a nebezpečí v procesu výroby, které mohou ovlivnit kvalitu výrobků.

 

V březnu 2013 se firma Kompava rozhodla certifikovat organizaci na vyšší formu bezpečnosti potravin. Tento cíl se podařilo úspěšně naplnit 27. dubna 2013, kdy firma Kompava získala certifikát FSSC 22000:2011. Jde o systém certifikace bezpečnosti potravin zahrnující požadavky ČSN EN ISO 22000: 2005, ČSN P ISO / TS 22002-1: 2010 a doplňkové požadavky FSSC 22000.

 

Certifikace byla provedena renomovanou společností BUREAU VERITAS. Certifikát FSSC 22000 slouží k prokázání, že firma splňuje požadavky určené normou na bezpečnost a kvalitu potravin, přičemž tyto požadavky jsou stejné pro jakoukoliv zemi na světě. Organizace prostřednictvím certifikátu zabezpečuje účinný dohled zaměřený na správnou aplikaci principů bezpečnosti potravin.

 

Výrobky společnosti Kompava jsou vyráběny v podmínkách certifikovaných systémem FSSC 22000, který přispívá k výrobě vysoce kvalitních, funkčních a bezpečných výrobků bez vedlejších účinků.

 

Podkategorie

Kompava Info - Jar / Léto 2017
28. 07. 2017

Kompava Info - Jar / Léto 2017

28. 07. 2017 Milí přátelé,jsme rádi, že jste se právě pustili do listování dalšího čísla našeho magazínu. To jsme se rozhodli vydat tentokrát trošku netradičně a přinášíme vám ho jako dvojčíslí. Chceme se v něm ohlédnout za událostí, kterou jsme v Kompava nejvíce žili toto jaro a zároveň vám jím chceme s příchodem léta již tradičně přinést několik praktických rad, Jak dát svému tělu během příchozích horkých mě ...
Kompava Info podzim/zima 2017
20. 03. 2018

Kompava Info podzim/zima 2017

20. 03. 2018 Milí přátelé, podzim se pomalu přehoupne do svojí druhé, chladnější poloviny a ve vzduchu to už začíná nezadržitelně vonět Vánocemi. Přesně v tomto duchu jsme pro vás namixovali další vydání našeho magazínu Kompava Info. Budeme rádi, když vás naše podzimně-zimní dvojčíslo svým obsahem inspiruje, jak si udržet dobré zdraví i ve zlém počasí, jakými tělu prospěšnými dárky můžete tento rok překvapit ...
Kompava Info - Jaro 2018
20. 03. 2018

Kompava Info - Jaro 2018

20. 03. 2018 Na úvod ...   Vánoční stromeček je uklizený Novoroční předsevzetí, ponovoroční a poponovoroční, „přece od pondělí začnu“ porušené Valentýnské šílenství zažehnaný   Jarní únava před námi   Množství zajímavých tipů a praktických rad jako s ní zatočit vám přinášíme na stránkách našeho jarního Kompava INFO. Pomůže Vám s ní i naše jarní novinka, vyvinutá ve spolupráci s předsedou Sloven ...

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.