Výrobky z naší široké nabídky si můžete zakoupit 

Show room Kompava - Piešťanská ulice 1202/44 v Nové Město nad Váhom.
Kompava Centrum Metflex  - Vojtecha Spanyola 8343/1A Žilina. 
Kompava Košice - Žižkova 30,  040 01 Košice

V prodejně vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího výrobku právě pro Vás a vysvětlíme jeho složení a použití. V prodejně je možné platit i platební kartou a PayPass!

Otevírací hodiny prodejny NM 

pondělí 7:00 – 15:30
úterý 7:00 – 15:30
středa 7:00 – 17:00
čtvrtek 7:00 – 15:30
pátek 7:00 – 15:30
V prodejně Show Room Kompava můžete využít výhod věrnostního programu Lyoness - Peníze zpět z každého nákupu. Více potřebných informací získáte přímo v prodejně nebo na internetové stránce www.lyoness.net

Mapa prodejny:

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.