Přirozené růstové faktory na tvorbu svalů

V kolostru se nacházejí tyto růstové faktory IGF - I ( insulin - like GF I ) - růstový faktor podobný inzulínu ( v nejvyšší koncentrací , jaká je možná v přírodě ) TGF - B - ( transforming growth factor B ) EFG ( epitelií Growth factor ) - faktor epidermálního růstu FGF ( Fibroblast growth factor ) - fibroblastový růstový faktor PDGF ( Platelet - derived GF ) - faktor růstu krevních destiček

Tyto růstové faktory jsou nezbytné pro správný vývoj zdravého organismu . Podporují správný růst svalů a kostí , chrupavky, kůže , kolagenu a nervové tkáně . Zvyšují tvorbu vlastních imunoglobulinů a tím zvyšují imunitu organismu . Pomáhají při spalování tuků . Regulují hladinu cukru v krvi . Zlepšují hojení ran způsobené popálením , mechanickým poškozením a urychlují hojení oparu na rtech . Zlepšují koncentraci a pohotovost mozku . Dokáží dokonce u čerstvě přerušených nervů obnovit jejich srůst . Zajišťují dostatek energie pro organismus , zvyšují vytrvalost a regenerační vlastnosti . Silně podporuje regeneraci svalové tkáně poškozeného tréninkem ( mikrotrauma = mikroskopické trhliny svalových vláken ) a rychle ho obnovuje , což vede k jeho rychlejšímu růstu ( superkompenzácii ) .

Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím urychlují obnovu tkání . Považují se pro tuto schopnost za elixíry mládí .

Příznivé účinky přirozených růstových faktorů obsažených v kolostru můžete pocítit prostřednictvím výrobku Premium Colostrum .

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info