Filtr

Současným trendem zdravé výživy je stravování se čistě přírodními potravinami, jedná se o výrobky vyrobené bez chemických přísad, hnojiv, barviv, případně maso, masné výrobky a výrobky z mléka z čistého chovu. Je to návrat k původním tradicím pěstování zeleniny, ovoce a chování zvířat. Čistě přírodní potraviny Mount Berry jsou vyrobeny z nejkvalitnější suroviny bez chemických přísad s výraznou příjemnou vůní a lahodnou domácí chutí.

Mountberry 100% ovocná výživa

43 Kč

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.