Filtr

Přírodní džemy a šťávy - KompavaMáte pocit, že mezi zdravým a chutným jídlem je zásadní rozdíl? Přesvědčíme vás, že i mlsat se dá opravdu zdravě!

Příroda je obrovským zdrojem chutí, vůní a těch nejprospěšnějších látek, které dokáže naše tělo přirozeně využít. Dopřejte mu proto jen to nejlepší, co ho zbytečně nezatíží a pomůže mu spolehlivě fungovat. Vše, co roste volně, a čerpá svou sílu přímo ze země a slunce. Co je vypěstováno ekologicky, s respektem k životnímu prostředí.

Přesně to najdete v těchto džemech, šťávách a ovocné výživě. Džemy se připravují tradičním způsobem z bobulovitého ovoce v bio kvalitě, bez použití jakýchkoli chemických přísad, barviv a konzervantů. Jsou zahuštěny a oslazeny pouze odpařeným jablkem (jablečný koncentrát). To nejlepší z ovoce najdete i v ovocném pyré a šťávách, které jako osvěžující svačinka potěší vaše chuťové buňky. Díky receptuře bez přidaného cukru anebo fruktózového sirupu jsou všechny produkty 100% ovocné. 

BIO 100% ovocný džem PREMIUM

83 Kč

100% Přírodní šťáva

Skladem
79 Kč

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.