Príprava na súťaž v kulturistike s Kompavou

Príprava na súťaž v kulturistike s Kompavou

Příprava závodníků na soutěž v kulturistice a body fitness na MSR v Beckově, s doplňky výživy od firmy Kompava 

Ani jsme se nenadáli a prošel téměř rok, od poslední republikové soutěže. Téměř bez přestání se naši závodníci připravují na jarní Mistrovství republiky v Beckově, kromě pár nezbytných přestávek na regeneraci a proti přetrénování.

Stále vytrvale a s maximálním nasazením trénují. Netají se tím, že by chtěli sáhnout na ty najjagavějšií medaile. Nato však nestačí jen tvrdá fyzická námaha, ale jako já říkám: postavu, hlavně tu soutěžní, tvoří STRAVA a k tomu nezbytné doplňky výživy. Bez nich to jde jen velmi těžko. Tradičně k tomu nápomocny doplňky výživy od firmy Kompas. Sortiment obsahuje přípravky pro objemovou, rýsovací, ale i regenerační etapu přípravy závodníka. Jsou to např. výborný ARGINODRINK, HMBglutaminkreatin a velké množství proteinů a aminokyselin. Tyto doplňky podle předem vypracovaného postupu téměř všechny využíváme i v našem fitnesscentra a osobně i já. 

Nyní si představíme, jak by měl vypadat den závodníka s doplňky od firmy Kompava (vyvážená strava je samozřejmě nezbytná a prvořadá). Nabírací fáze: 

1. Snídaně: Protein 50% - 30g + 3dcl mléka 

Arginodrink - 1 dávka + 3dcl vody 

Je to výborné seskupení aminokyselin L-arginin, ornitin, Lyzin, Glutaminu a vitamínů.Arginodrink je novinka s postupným uvolňováním aminokyselin, které nám způsobují napumpovanost svalstva, tím se cítíme "hustší a objemnější". Je výhodou, že nám napomáhá přirozenou cestou zvyšovat tvorbu růstového hormonu, který působí na růst svalové hmoty. Rovněž přispívá ke spalování uložených tukových zásob. Výborně regeneruje a podporuje imunitu. ATP (adenozintrifosfát), který je v těchto přípravcích rovněž obsažen, je energie, která se tvoří mezi sériemi, během přestávky (1min.), a tím se sval ještě lépe připravuje na zvládnutí další série, eliminuje se bolest během série při tvoření kyseliny mléčné (laktát). Tato také způsobuje silné pálení během provádění např. supersérie nebo série s vícenásobnými opakováními. 

2. Přesnídávkaaminokyseliny 2500mg - 5ks (případně BCAA) 

V přípravě jsou tyto aminokyseliny neodmyslitelné, protože si jejich tělo nedokáže vytvořit. 

Glutamin 5mg + HMB 3ks - výborně připraví sval na regeneraci 

3. Oběd: HypoFit nebo EnergoFit s 3-5dcl vody - dobrý přípravek s obsahem minerálů a vitamínů

Amino 2500 4ks + Tribulus 2ks 

4. Svačina: většinou před tréninkem svalová bomba, tj.. ArginodrinkEnergoFit, KreatinGlutaminGlukóza 20ml, Maltodextrin 30ml + 0,5 l vody a tímto zapít 3ks HMB 

5. První večeře: Protein 50% 30g + 3dcl mléka - pijeme po tréninku, ihned obnovíme tím energii a bílkoviny, je tam dostatek sacharidů. Po 20min. následuje svalová bomba. 

6. Druhá večeře: Protein 80% 30g + 3dcl mléka 

Amino 2500 5ks 

Glutamin 10g 

Tyto přípravky zkonzumujeme na závěr vyčerpávajícího dne před spaním, protože víme, že spánek je nejlepší forma regenerace. Když máme v sobě dostatek již zmíněných živin ze správné stravy a doplňků výživy od firmy Kompava, na druhý den jsme připraveni na další 100%-ní trénink. 

Takový rozpis a konzumace doplňků výživy nám pomůže dostatečně zvládnout tréninky během 9 měsíční objemové přípravy až do začátku předsoutěžní rýsovací fází, tj. 3 měsíce před závodem. Jsem přesvědčen, že naši závodníci budou kvalitně připraveni. Doplňky výživy od firmy Kompava užívají i Kondiční cvičenci v našem fitnesscentru P + D Jarábek. 

Dipl. trenér I. třídy Pavol Jarábek

                                                      Chcete i Vy vyzkoušet doplňky výživy od slovenského výrobce?

Chci koupit teď!

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info