Pokožka / Vlasy / Nehty

Krása vychází zevnitř. Pokud poskytujete svému tělu vše, co potřebuje, cítíte se skvěle a je to na vás vidět. Za zdravou pokožku, vlasy a nehty vděčíte nejen tomu, jakou používáte kosmetiku. Jejich kvalita v první řadě závisí na vaší stravě a na tom, jestli máte dostatek vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek. 

Jsou vaše vlasy lámavé a bez života, pokožka je zvadlá, chybí jí jas a nehty se každou chvíli lámou? Potom ve vašem organizmu panuje nerovnováha – jednoduše se mu něčeho nedostává. Mnoho zdravých látek můžete získat z vyváženého jídelníčku, ovšem často ne v množství, které byste potřebovali. Dopřejte si víc a vyberte si z naší nabídky zkrášlujících preparátů pro zdravou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty. Prvotřídní kvalita a mnohaletý výzkum vám zaručí, že už brzo uvidíte hmatatelné výsledky.

A nejen to, látky v nich obsažené vypumpují přirozenou obranyschopnost vašeho organizmu. Také dokážou snížit únavu a vyčerpání a pomohou vám najít ztracenou rovnováhu. Dostaňte své já do té nejskvělejší formy! Hýčkejte se vším, co vás posílí a těšte se na novou, zdravější etapu svého života. Pamatujte, bude takový, jaký si ho naservírujete!

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info