Premium Lactoferrin Premium Lactoferrin
Premium Lactoferrin

Premium Lactoferrin

Kód: 3540000060000
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
Premium Lactoferrin obsahuje směs jednotlivých látek, které se vzájemně pozitivně ovlivňují a tím zlepšují své účinky na organismus a pomáhají ke správnému fungování imunitního systému.

Štítky

Popis

Lactoferin je multifunkční protein, který patří do skupiny transferinů, (přenašečů stopových prvků v krvi). Vyskytuje se přirozeně v lidském těle. Zajišťuje transport železa v organismu a váže železo, čímž brání rozvoji mikroorganismů, které ho potřebují pro své množení. Laktoferin je v malém množství obsažen ve všech tělních tekutinách (např. Sliny, slzy) a je součástí vrozené imunity. Premium Lactoferrin obsahuje organickou formu selenu a zinku, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému.

Obsažené látky v Premium Lactoferrin:

• Selen - přispívá ke správnému fungování štítné žlázy, k ochraně buněk před oxidativním stresem a napomáhá správnému fungování imunitního systému

Vitamin B6 - přispívá k správnému metabolismu pro tvorbu energie, k dobrému fungování nervového systému a psychiky, k normální tvorbě červených krvinek. Také přispívá ke snížení míry vyčerpání a únavy a k regulaci hormonální činnosti.

Laktát zinečnatý - je to organická forma zinku. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, pomáhá udržet zdraví pokožky, vlasů a nehtů, chrání buňky před oxidativním stresem, přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a normálnímu metabolismu kyselin a zásad.

Doporučené dávkování:

• 1-2 tobolky denně zapít dostatečným množstvím vody

 

Seznam zdravotních tvrzení, které je možné uvádět na potravinách dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách

Složení

Lactoferrin, laktát zinečnatý, kvasničný selen, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), želatinová kapsle, karamelové barvivo

Nutriční hodnoty v 1 kps * %RHP
Lactoferin 250 mg  **
Zinok  15 mg 150%
Selén  55 μg  100%
Vitamín B6 10 mg 714% 
RHP – Referenční hodnota příjmu. Referenční hodnota příjmu u prúměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal).
** RHP není stanovená. 

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu, při teplotě do 25˚C, mimo dosah malých dětí. Nesmí se používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Recenze

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info