Plastová láhev EnergoFit Plastová láhev EnergoFit Plastová láhev EnergoFit Vydrž
Plastová láhev EnergoFit Plastová láhev EnergoFit

Plastová láhev EnergoFit

Kód: 3760000000303
Objem:
Vyberte si variantu!
s DPH:
170,00 Kč
bez DPH:
147,83 Kč
Množství
Biologicky rozložitelné plasty jsou moderní nezbytností pro naše neustále ohrožovány životní prostředí! Kompava myslí na budoucí generace. Vyrobili jsme pro Vás láhev šetrnou k životnímu prostředí s názvem "Bio-láhev".

Popis

Bio-láhev je biologicky odbouratelná, ale přesto si zachovává stejný vzhled. Láhev je vyrobena z nejméně 20% recyklovaného plastu, dále z polyetylénu a revolučních přísad, které způsobují, že polyethylen je biologicky odbouratelný!


Jak to funguje?

Proces biodegradace se začíná, když se produkt dostane např. na sběrný dvůr nebo do kompostovacího zařízení či do domácích kompostérů. Bio-láhev funguje tak, že povzbuzuje a podporuje přítomné bakterie. Bio-láhev se přirozeně biologicky rozkládá tak, že se základní materiály přeměňují na zdroj potravy pro mikroby bez škodlivých nebo toxických zbytků. Bio-láhev je tak 100% biodegradovaná. Tento proces trvá 1 až 5 let.

Praktická sportovní bio-láhev KOMPAVA s optimálním objemem pro každého sportovce vyžadujícího dlouhý výkon naplno. Sportovní láhev je vhodná zejména pro vytrvalostní a dlouhé tréninky / závody kde vyžadujete přesný a dostatečný pitný režim.

Vlastnosti cyklistické lahve KOMPAVA Bio láhve:

  • Bio plastová
  • objem: 500 ml
  • BPA Free
  • s těsnícím uzávěrem
  • s potiskem HypoFit nebo EnergoFit
  • barva: bílo modrá nebo bílo červená

Složení

Recenze

Články

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info