Peter Rihay - cyklistický klub Piešťany

Vážený pán Vrba,

v roku 2006 som sa prvý krát zoznámil s výrobkami f.Kompava , pri uskutočnení 1. kola Slov. pohára / ďalej SP / masters v cestnej cyklistike v Šalgovciach. SP masters je celoslovenská veteránska súťaž v cestn. cyklistike / 29 kôl /. Zastrešuje tiež aj kategóriu elite B / muži 19–30r. /. Priebežne som postupne používal a zisťoval priaznivé dôsledky užívaných produktov f. Kompava na športový, ale aj na celkový kondičný stav môjho organizmu. Musím priznať, že ľutujem, že som sa k výrobkom Kompava nedostal už skôr. Dlhé roky som používal výž. doplnky od rôznych výrobcov, ale vždy mi chýbala kompletnosť ponuky , ktorú som našiel u Kompavy. Je to škoda, lebo organizmus 60-ročného cyklistu s ročným objemom okolo 11 000 km, ktorý sa venuje cestnej cyklistike už 47 rokov, potrebuje zvýšenú starostlivosť pokiaľ sa chce udržať v dobrej kondícii. Zdá sa mi, že som sa dobre rozhodol.

V priebehu roka som pravidelné používal hlavne tieto výrobky : Proteín Fit 70, Hypo Fit, Tribulus Terrestris a MSM. Čiastočne som vyskúšal : Extra mass puding, Joint Bar, Energy Bar. Z týchto určite niektoré budem pravidelné používať. Ako predseda cykl. klubu v Piešťanoch, propagujem výrobky Kompava aj medzi členmi klubu. O jednotlivých výrobkoch sa nerozpisujem, lebo by to zabralo viac miesta, ale potvrdzujem (aj v mene našich pretekárov ) priaznivé účinky na organizmus športovca. Taktiež nezanedbateľné sú tiež cenové rozpätia, ak zohľadníme, že väčšina nás je bez sponzorskej podpory , čo je vždy limitujúci faktor pri používaní výž. doplnkov všeobecne a v našom konkrétnom prípade sa to realizuje na úkor rod. rozpočtu.

Pre Vašu inf. uvádzam, že aj vďaka výrobkom Kompava sa 8 členov nášho cykl. klubu v tomto roku zúčastnilo 194 pretekov doma a v zahraničí / ME /, a z toho sme 104 krát stáli na st. víťazov / 1.2.3. miesto /. V konečnom poradí jednotlivcov sme vyhrali kat. Elite B, kat. masters A /30–39r /,v kat masters B /40–49r / sme obsadili 4. a 6. miesto, v kat masters C /50–59r / boli náši pretekáry na 2.a 4. mieste a v kat masters D /60r.-viac /sme obsadili 2. a 3. miesto. Získali sme tiež jeden titul majstra SR. V klubovej súťaži, sa náš cykl. klub umiestnil na 2. mieste.

Verím , že f. KOMPAVA sa aj v nasledujúcom období bude aktívne propagovať aj pri súťažiach cestnej cyklistiky, kde doposiaľ absentovala, pretože z obch. hľadiska sa na Slov. pomery jedná o nezanedbateľný okruh možných zákazníkov , ak si uvedomíme že SP masters sa v tomto ročníku zúčastnilo celkom cca 1400 pretekárov.