Pečujeme o vaše kĺouby

Pečujeme o vaše kĺouby

Pravidelně vysoce namáhaný, tak věkem opotřebovaný pohybový aparát vyžaduje každodenní péči, jako součást prevence vzniku zlomenin, osteoporózy, artrózy a artritidy.


Základem správné prevence je strava obohacená o významné složky, které zajišťují výživu a hydrataci kloubů, kloubních pojiv a vaziv tak, aby byla jejich funkčnost zajištěna na maximum. Mezi takové významné složky patří především glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, hydrolyzát želatiny, minerální látky a vitamíny.


Všechny výše uvedené složky, potřebné pro správné fungování kloubního aparátu, jsou v optimálním množství obsažené v přípravku Gelo-3 complex. Tento výjimečný výrobek vyvinutý společností Kompava, obsahuje přesnou denní dávku stavebního materiálu, nezbytného pro obnovu struktur v kloubu. Je vhodný pro všechny, kterým na zdraví svých kloubů záleží. Ať už jde o rostoucí dítě, sportovce, fyzicky těžce pracující osoby, starší lidi, Gelo-3 complex je vhodný úplně pro každého.

Účinné látky v přípravku Gelo-3 complex:

Glukosamin sulfát

Glukosamin sulfát účinně bojuje proti poškození kloubů. Tato látka je základním stavebním kamenem každé chrupavky. Má protizánětlivý účinek, tlumí nepříjemné bolesti a účastní se metabolismu tvorby molekul, které jsou nezbytné pro opravu a správné fungování každé chrupavky. Existuje velké množství odborných vědeckých prací, které dokumentují pozitivní účinky této významné látky, např .:

1. Při užívání 1500 mg glukosamin sulfátu denně po dobu 3 let, došlo k obnovení vrstvy chrupavky o +0,31 mm, zatímco u osob, které užívaly placebo, došlo k úbytku chrupavčitá tkáně o -0,31 mm. U skupiny, která užívala aktivní látku, nastalo zlepšení stavu o 24,3%, zatímco u osob, které užívaly placebo, nastalo zhoršení stavu o 9,8%.

2. V průběhu 30 dní užívali testované osoby, které měly projevy artritidy, 1500 mg glukosamin sulfátu denně. U osob, které užívaly aktivní látku, symptomy tohoto onemocnění ustoupily o 72% (v placebo skupině jen o 36%). Osoby, užívající glukosamin sulfát již 7 dní od začátku studie pociťovali výrazné zlepšení jejich stavu, které se po dobu dalších 7 až 14 dní výrazně zlepšovalo.

Chondroitin sulfát

Další významná látka, která pozitivně ovlivňuje zdraví a funkčnost kloubů. Tato látka má schopnost zadržovat vodu v chrupavce, což zajišťuje její dokonalou pružnost a elasticitu. Má protizánětlivé účinky a také tlumí nepříjemné bolesti kloubů.

Bylo prokázáno, že má pozitivní vliv i na snižování cholesterolu a lepší pružnost cév, čímž může snížit riziko vzniku srdečně-cévních a mozkových příhod.

Je důležité poznamenat, že chondroitin sulfát, jakož i glukosamin sulfát, nemají žádné vedlejší účinky ani při vyšším dávkování, což se nedá říci o ostatních silných protizánětlivých lécích, určených ke zmírnění zánětu a tlumení bolesti (např. Ibuprofen).

Hydrolyzát želatiny

Je nezbytný pro správnou výživu, regeneraci a obnovu kloubního aparátu. Je velmi rychle a snadno stravitelný. Podobně jako ostatní složky, i hydrolyzát želatiny tlumí bolest, zánět a dodává kloubům pružnost. Odstraňuje tzv.vrzavé klouby.


Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály obsažené v přípravku Gelo-3 complex zdvojnásobují účinnost výše zmíněných látek.  

      


    

 

Chci koupit teď!

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info