(1)

Každý člověk touží být krásný, štíhlý a hlavně zdravý. V této knize jsme usilovali o zesumarizování nejnovějších poznatků v oblasti výživy, pohybu a životosprávy s konkrétními cviky a recepty. Více >>
Kód produktu: P00029

Díky získaným informacím budete schopní

- v pohodlí domova efektivně cvičit i bez pomůcek

- vařit zdravě s jednoduchými ingrediencemi

- zavést do svého života pozitivní změny, které výrazně ovlivní vaše zdraví

- doplnit si pohár energie a zlepšit kvalitu života

U výživy je důležité vědět, jak se vyhnout chybám a jojo efektu, jak správně cvičit a jak se konečně dopracovat k vysnívané postavě a ke zdravé štíhlosti, která vydrží po zbytek života.

Doufáme, že kniha bude mít co nejvíce spokojených čtenářů, kterým se podaří uspět a díky získaným poznatkům dosáhnout nejlepší možnou verzi samého sebe, tak jak už stovkám našich čtenářů a klientů.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.