Nie je skladom

KOMPAVA Vám od výrobce Blender Bottle® přináší novou verzi oblíbených lahví Radian ™. Jde o řadu BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml, která je vyrobena z vyrobena z nerezové oceli. Dá se dokonale uzavřít, obsahuje BlenderBall® na dokonalé promíchání nápojů a očko na zavěšení. Více >>
Kód produktu: 3740000001800

Láhev BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml má víčko na závit, obrovský objem až 940 ml a očko na zavěšení, které se dá (pokud ho zrovna nepotřebujete) odstranit.

Blender Bottle® Radian ™ je vyrobena z izolační nerezové oceli. Je přizpůsobena pro uchovávání studených nápojů - nikoli horkých.

Není určena na mytí v mycím zařízení, protože by došlo k zničení izolace. Samotné víčko může být vloženo do myčky nádobí.

Má jedinečný design a výjimečné vlastnosti:

  • Lze dokonale uzavřít, aby z ní nevytekla ani kapka.
  • Součástí je patentovaná BlenderBall® z chirurgické oceli, díky které se vaše nápoje, či smoothie dokonale promíchají.
  • Objem 940ml je ideální na pořádnou dávku výživných látek obsažených ve vašem smoothie. 

Osvěživě ledový
Dvoustěnná vakuová izolace zajišťuje ledově studený nápoj až na 24 hodin s nulovou kondenzací na láhvi.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.