(2)

84 Kč s DPH

Skladem

Zboží posíláme v co možná nejkratším čase

100% bavlna, výborné lepidlo, které udržuje tejp na pokožce i při extrémních sportovních výkonech.Základní velmi pevná páska / tejp od společnosti Cramer. Více >>

Pevný nebo statický tape CRAMER Athletic tape je určen pro pevnou fixaci daného místa či už způsobeném zraněním nebo jako prevence pro zraněním případně zafixováním určité části těla. Jeho častými uživateli jsou volejbalisté, fotbalisté, fotbalisté, basketbalisté ale i běžní lidé s potřebou fixace ohrožených částí těla.

Statický tejp CRAMER je složen ze 100% bavlny, na tejp je naneseno výborně adhezní lepidlo, které udrží tejp na pokožce i při extrémních sportovních výkonech.

Technický popis:

- Kvalitní lepidlo

- Snadné trhání

- Vynikající pevnost v tahu

- Počítačem kalibrovaná konzistence a výkon tejpu

- Latexové lepidlo

- Výhodná cena

Tomáš Zahradník 04. 08. 2016, 12:35

funkčný, dobre drží

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.