261 Kč s DPH

Skladem

Zboží posíláme v co možná nejkratším čase

Kineziologický tejp BB Tape má jednu z největších pružnosti na trhu tejpu, zároveň však vyniká bezkonkurenční cenou. Tejpovací páska slouží k fixaci problematických částí svalů, kloubů, vazů u lidí s těmito problémy nebo u sportovců se zraněním a potřebou fixovat poraněné místo. Více >>

Vynikající kineziologický tejp BB Tape se řadí kvalitou a použitelností mezi TOP tejpy na trhu. Velkou devizou této tejpovací pásky je její pružnost, která dosahuje až 180%. Páska na tejp je voděodolná a lze ji mít na sobě až 5 dní. Díky vynikajícím prodejním výsledkům společnosti KOMPAVA se podařilo dohodnout absolutně nejnižší cenu pro slovenský trh!

Vlastnosti kineziologického tejpu BB Tape:

  • rozměry 5 cm x 500 cm
  • balení obsahuje knížku s obrázky a návodem
  • vysoká pružnost - až 180%
  • barvy: květiny a motýli, leopard, zebra, červená, zelená, modrá, béžová
  • standardní materiál - bavlna

mon176 25. 10. 2016, 08:59

100%-ná spokojnosť

Žiadne

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Halina Širgelová 24. 01. 2017, 09:27

spoľahlivé

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.