(9)

95 Kč s DPH

Nie je skladom

Zboží posíláme v co možná nejkratším čase

Snadno uzavíratelná a přenosná cyklistická láhev KOMPAVA v bílém provedení, s těsnícím uzávěrem usnadňujícím dávkování nebo s moderní hubicí (stříkacím uzávěrem). Vhodná na cyklistku, běh, fotbal, hokej, triatlon, aerobik, zumba, crossfit nebo jakýkoli aerobní sporty. Více >>
Kód produktu: 3430000000004

Praktická sportovní cyklistická láhev KOMPAVA s optimálním objemem pro každého sportovce vyžadujícího dlouhý a maximální výkon. Sportovní láhev je vhodná zejména pro vytrvalostní a dlouhé tréninky / závody kde vyžadujete přesný a dostatečný pitný režim.

Vlastnosti cyklistické láhve KOMPAVA:

  • plastová 
  • objem: 700 ml 
  • s těsnícím uzávěrem 
  • s potiskem loga 
  • barva: bílá se zeleným víčkem

Hribo 22. 09. 2016, 18:42

Stoji sice viac, ale dosahujem celkom dobre vysledky a nema ziadne vedlajsie ucinky

Cena

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Petra Krajčoviechová 29. 09. 2016, 08:52

veľkosť fľaše je ideálna ☺

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Peter JANKAJ 06. 07. 2018, 19:41

Kvalitný plast, ľahký prietok tekutín. Tesní bez nedostatkov. Ergonomické držanie.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.