(1)

261 Kč s DPH

Skladem

Zboží posíláme v co možná nejkratším čase

Špičkový tejp přednostně určen pro děti díky slabšímu lepidlu. Snadněji se sundává. Alternativa k tejpu K-Active Gentle. Více >>

BB Tape patří mezi TOP tejp.

Kinezio tejp bb tape je kineziologický tejp standardního provedení, tedy z bavlny. Pružnost tejpu dosahuje výjimečných 180%. Jako ostatní tejp je voděodolný, lze jej nosit až 5 dní.

rozměr:
5 cm x 5 m

TIP!

V každém balení dostanete užitečný návod na tejpování zdarma. Návod je v anglickém jazyce.

Halina Širgelová 24. 01. 2017, 11:18

porovnateľný s ostatnými tejpami od tejto spoločnosti

žiadne

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.