Oravaman 4. ročník

Oravaman 4. ročník

Oravaman Triatlon je jeden z těch nejtěžších jaké se vůbec dají absolvovat má za sebou úspěšné tři ročníky. V pořadí čtvrté vydání tohoto již legendárního akce v lůně oravské přírody je naplánováno na 12. července 2014. Organizátoři během uplynuvších měsíců nezaháleli a připravovali nové tratě, které závodníkům zprostředkují více nádherných výhledů, výjimečných zážitků z trati, více endorfinů, více námahy, více zábavy ... Jak to docílili?

Oproti minulým ročníkům prodloužili tratě na takzvané půl-ironmanské vzdálenosti. Aby se každý závodník dostal až do cíle, musí absolvovat 2000m plavání v Liptovské mare, absolvovat cyklistickou časovku v prodloužené verzi na 90km na trase Liptovská Mara - Huty - Zuberec - Oravice - Suchá hora - kde bude obrátka. Následně se vrátí přes Oravice znovu do Zuberce a odtud už budou stoupat na Zverovku a pak v nekonečném stoupání až na Ťatliakova Chata v Roháčích. Na závěr stačí už jen odběhnout polmaratón 21km, přes Rakona, Luční, Lata dolinu, Zverovku až do areálu penzionu Pribiskô v Zuberci.Polmaratón je zajímavý tím, že závodníci překonají převýšení 600 m.
 
Závody to budou krásné ale i náročné, protože se konají ve velmi členitém terénu v prostředí Západních Tater s celkovým převýšením 2600 m.
Po vytouženém cíli však závodníků bude čekat opravdu jen to nejlepší. Nekonečná a oblíbená after párty, kde se setkávají závodníci z mnoha zemí, sportů, ročníků narození, zkrátka jako jedna rodina. Připravena bude bohatá tombola a samozřejmě rockový koncert a neomezená zábava až do rána bílého!
 
Tato událost po třech letech již patří mezi špičku svého druhu v Evropě o čemž svědčí i množství národních vlaječek, které budou muset organizátoři připravit pro zahajovací ceremoniál. Ale nikdo nepochybuje, že se znovu naplní již známé motto akce - BUDE JAK NEBYLO.

Nové náročné tratě přilákají více závodníků i z okolních zemí. Dnes už můžeme říci, že Oravaman se díky své náročné trati bude moci zařadit mezi nejtěžší poloviční Ironman v Evropě.
 
Regitrácia je pro obrovský zájem otevřena již od 1.listopadu 2013 od 8.00. / 3. ročník byl vyprodán za 94minút / -co svědčí o mimořádné oblíbenosti akce.

Více informací naleznete na www.oravaman.sk nebo na Facebooku pod heslem Oravaman.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info