Online FIT recepty

Připravili jsme pro vás ověřený Online FIT Receptář s množstvím jednoduchých, rychlých, ale zároveň chutných jídel s bohatou směsí živin, minerálů, aminokyselin a vitamínů. Recepty si můžete jednoduše prohlížet v našem online receptáři v pohodlí domova a podle něj připravovat vydatné snídaně, lehké večeře nebo dietní obědy. 

Všechny recepty obsažené v této online knížce byly připraveny, naservírované a pořízené přímo u nás v Kompavě. Tak jako jídla vypadají lahodně a chutně, tak nám přesně i chutnaly. 

Online receptář od společnosti Kompava si můžete stáhnout ZDARMA i do svého počítače v PDF souboru. Po uložení si dívejte své oblíbené zdravé recepty i přímo ze svého tabletu. Zdravé vaření nebylo nikdy jednodušší!

Zalistujte si v online receptáři
26. 02. 2015

Zalistujte si v online receptáři

26. 02. 2015
Vánoční receptář
26. 02. 2015

Vánoční receptář

26. 02. 2015

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.