Olympijská příprava Katky Berešovej odteď už jen s "olympijským" prémiovým Kompava produktem - Protein PREMIUM Energy.

Olympijská příprava Katky Berešovej odteď už jen s

Produkt Protein PREMIUM Energy jsem díky nabídce společnosti KOMPAVA začala používat od počátku roku 2016. I když jsem vytrvalostní běžkyně a mnozí sportovci v tomto sportovním odvětví silovou přípravu až tak nepotřebují, u mě je to právě naopak. Kvůli různé dysbalance a svalové nerovnováze je pro mě nezbytností navštěvovat posilovnu, resp. podle možností realizovat mnohé silová cvičení i doma. 

 


Právě z tohoto důvodu jsem velmi ráda, že mi produkt Protein PREMIUM Energy dělá společníka na takových typech tréninku. Protein používám standardně podle doporučeného dávkování - 2 odměrky proteinu rozmixované v 3dcl vody, ne mléka. Nejdřív jsem ho užívala především v takovém poměru a časovém rozmezí přibližně 30 minut před silovým výkonem. Později jsem produkt začala využívat díky jeho vysokému obsahu BCAA aminokyselin i při pocitu hladu resp. při pocitu zvýšené únavy na regeneraci. Po použití proteinu jsem se cítila energeticky mnohem lépe a trénink byl plnohodnotný. V mém případě jsem se při produktech společnosti KOMPAVA ještě nesetkala s tím, aby mi chuťově nevyhovovaly a byly těžko stravitelné nebo nepřijatelné. Jinak tomu nebylo ani v případě tohoto proteinu, právě naopak. Zatím jsem měla možnost vyzkoušet příchuť čokoláda a nugát, oba mi chutnají a se stravitelností nebyl žádný problém. V jednom případě jsem produkt použila i během vytrvalostního tréninku v posilovně - šlo však o výkon na stepperu (Orbitreku), kde jsem absolvovala zátěž v délce 70-90minút na stanoveném srdečním tepu, což bylo opravdu náročné. Produkt mi nedělal problém ani během výkonu, dávku jsem měla pouze poloviční a dala jsem si ji v druhé polovině výkonu. Další alternativou mého využívání proteinu byla situace, když jsem kombinovala přípravu v posilovně - nejdříve stepper (orbitrek) na stanovených tepech a následně samotné cvičení na strojích a posilování. V tomto případě jsem si protein dala po odcvičení první fáze - orbitrek. Takový trénink byl obvykle časově náročný (standardně 120 minut a déle). Já jsem přijímala protein v podstatě v polovině tréninku. Jelikož je jak jsem již zmiňovala nenáročný na stravitelnost, trénink jsem mohla absolvovat bez potíží na žaludku a pocitu hladu.

Můj názor je, že po náročném tréninku bychom se měli stále na něco těšit. Spojit si trénování s něčím pozitivním a příjemným. Pro mě jsou to mnohdy i takové chutné doplňky, které jsou zároveň pro tělo prospěšné a na regeneraci nebo dodání energie nezbytné.

Katka Berešová

                                                                                            

Štítky

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info