Odpočatá, plná energie a svěží pleť...

Odpočatá, plná energie a svěží pleť...

Ke K2 Anti Age jsem se dostala zcela náhodně. Byl to manželů dárek k Vánocům.

A teď bych se ráda podělila se zkušeností s ní. Asi po třech dnech užívání mi zcela přestali problémy se zažíváním, břicho nebylo více nafouknuté a hlavně se mi upravilo trávení. Moje tvář byla odpočatá, vypadala více svěže a zmizely mi i kruhy pod očima. Přes den jsem měla více energie a nepotřebovala jsem více než 3 - 4 kávy za den jako předtím. Bolesti hlavy, nechutenství ze stresu bylo také pryč. Odkdy jsem ji užívala nebyla jsem nemocná. Cítila jsem se odpočatá, plná energie, tvář vypadala svěže a celkově jsem byla úplně v pohodě, i když v práci bylo hektické období.

Co se týče spánku tak to byla bomba. Tuším takto jsem se dobře nevyspala asi 7 let ... od té doby co máme děti, spánek už nebydlel to co předtím. Teď? Stačily mi 4 hodiny a byla jsem čerstvé. Zmizely mi i bolesti hlavy. Když se jednou za čas podařilo vypít více skleniček vína při oslavě (ne, že by to bylo stále) a po užití noční složky K2 Anti Age, ráno jsem vstala úplně v pohodě, nebyla jsem oťapená, hlava mě nebolela a hned jsem mohla fungovat.

Už přes 2 týdnů neužívám K2 Anti Age. Cítím se unavená, problémy se zažíváním při nepravidelné stravě a stresu z práce jsou zpět a celkově se necítím tak svěže jako předtím. Chtěla jsem zkusit měsíc bez K2 Anti Age, ale bez "K2" jsem K.0. ☺

K2 Anti Age jednoznačně doporučuji.

Ivana, 33 r.

Štítky

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info