Odpočatá, plná energie a svěží pleť...

Odpočatá, plná energie a svěží pleť...

Ke K2 Anti Age jsem se dostala zcela náhodně. Byl to manželů dárek k Vánocům.

A teď bych se ráda podělila se zkušeností s ní. Asi po třech dnech užívání mi zcela přestali problémy se zažíváním, břicho nebylo více nafouknuté a hlavně se mi upravilo trávení. Moje tvář byla odpočatá, vypadala více svěže a zmizely mi i kruhy pod očima. Přes den jsem měla více energie a nepotřebovala jsem více než 3 - 4 kávy za den jako předtím. Bolesti hlavy, nechutenství ze stresu bylo také pryč. Odkdy jsem ji užívala nebyla jsem nemocná. Cítila jsem se odpočatá, plná energie, tvář vypadala svěže a celkově jsem byla úplně v pohodě, i když v práci bylo hektické období.

Co se týče spánku tak to byla bomba. Tuším takto jsem se dobře nevyspala asi 7 let ... od té doby co máme děti, spánek už nebydlel to co předtím. Teď? Stačily mi 4 hodiny a byla jsem čerstvé. Zmizely mi i bolesti hlavy. Když se jednou za čas podařilo vypít více skleniček vína při oslavě (ne, že by to bylo stále) a po užití noční složky K2 Anti Age, ráno jsem vstala úplně v pohodě, nebyla jsem oťapená, hlava mě nebolela a hned jsem mohla fungovat.

Už přes 2 týdnů neužívám K2 Anti Age. Cítím se unavená, problémy se zažíváním při nepravidelné stravě a stresu z práce jsou zpět a celkově se necítím tak svěže jako předtím. Chtěla jsem zkusit měsíc bez K2 Anti Age, ale bez "K2" jsem K.0. ☺

K2 Anti Age jednoznačně doporučuji.

Ivana, 33 r.

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info