O nás

V dubnu 2018 firma Kompava oslavila 16. výročí svého působení v oblasti vývoje, výroby a distribuce výživových doplňků.

Firma byla založena v roce 1996 jako obchodní společnost zabývající se s prodejem potravinových ingredientů. Výrobní činnost firmy s výživovými doplňky se datuje od roku 2002. 

Základní zásadou při přípravě a navrhování nových výrobků je plné uspokojení našich zákazníků - příznivce sportu, příznivce wellness a zdravého životního stylu i běžných lidí, kteří preferují zdravý životní styl.

Každý výrobek je vyvíjen a připravován tak, aby sté z něj cítili vysokou efektivitu a funkčnost, za dodržení všech bezpečnostních podmínek a čistoty produktu.

Pro dosažení 100% kvality realizovaných produktů jsme zavedli kontrolní systém HACCP a na zvýšení efektivního a účinného řízení vedení společnosti vypracovalo a zavedlo systém řízení jakosti dle STN EN ISO 22000:2005.

V březnu 2013 se firma Kompava rozhodla certifikovat organizaci na vyšší formu bezpečnosti potravin. Tento cíl se podařilo úspěšně naplnit 27. dubna 2013 kdy firma Kompava získala certifikát FSSC 22000:2011. Jde o certifikační schéma bezpečnosti potravin zahrnující požadavky ČSN EN ISO 22000:2005, ČSN P ISO / TS 22002-1:2010 a doplňkové požadavky FSSC 22000.

Jaké je poslání společnosti a význam pro zákazníka?

Pomáhat zdravě žít, pomocí našich produktů zvyšovat výkonnost sportovců, prevencí chránit zdraví a opotřebení organismu, edukací předcházet onemocněním. 

O co se snažíme?

Staráme se o Vaše zdraví… je "motto" charakterizující naše poslání a přínos pro naše zákazníky. Prevence v oblasti zdraví je naší prvořadou úlohou, kterou naplňujeme charakterem, složením a funkčností našich výrobků. Edukací zákazníků se rychleji blížíme k dobrým výsledkům. Pevné zdraví pro dlouhý život, kvalitní sportovní výkon, aktivní životní styl.

Jaké jsou hodnoty společnosti pro zákazníky?

Od začátku svého působení má Kompava na zřeteli náročného a zároveň spokojeného zákazníka.

Usilujeme o překonávání očekávání zákazníků, jednáme čestně, děláme věci nejlépe, jak umíme, pracujeme týmově, cítíme zodpovědnost za vše, co děláme.                                                                                                                      
                                                                                                                         
Ing. Želmíra Komorechová                                                                                                                  

majitelka společnosti

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.