18. 06. 2015

"I díky Kompavě jsem odběhla 650 km bez zranění, bolestí, křečí, únavy a přetížení, za což jsem neskutečně vděčná, protože se můžu naplno dále věnovat nadcházející triatlonové přípravě bez újmy na zdraví."

Projekt POSLEDNÍ KOUSEK měl ukázat, že Slováci jsou velkorysí a podělí se io to poslední. Slovenská triatlonistka Veronika krupičné v duchu této myšlenky proběhla z Košic až do Hodonína. Obrovská výzva, co říkáte?

Náročné tréninky, ale i samotná trasa je obdivuhodný výkon. Prozraď nám, co tě udržovalo ve formě?

Před projektem jsem měla svědomitou přípravu. Jako vrcholová sportovkyně kladu důraz na vysoce kvalitní výživové doplňky.

Dva měsíce před začátkem a během projektu jsem si 1 až 2-krát denně dávala Gelo-3 complex na výživu kloubů. Imunitu jsem si posilovala Fit Cé Vitamínem, L-lysinem a MSM.

Veronika, měla jsi stanovený denní limit 30 km. Přišla i krize, kdy si chtěla říci: "A dost!"?

Denně 30 km v teple bylo místy náročné, ale ani na vteřinu jsem nepomyslela, že to vzdám. Ráno byly mou dávkou energie L-karnitin a ThermoFit. Nechyběly ani BCAA :) Únavu jsem výrazně nepociťovala. Pitný režim jsem měla pokrytý iontovým nápojem HypoFit. Stravování bylo trošku náročnější. Naštěstí jsem měla u sebe mnou ověřený Bioenzym Complex a Probiodom, které mi v již minulosti pomohly s intolerancí na laktózu.

Stačilo tvé tělo po tak náročném dni dostatečně zregenerovat?

Jako sportovkyně vím, že jen kvalitní spánek nestačí. Na to, aby moje svaly dostatečně zregenerovali používám Glutamin s BCAA Forte. Proti svalovým křečím bojuji s Acidofitom. Na jednotlivých zastávkách jsem doběhla až do firmy KOMPAVA, kde mě čekalo překvapení. Připravili mi instantní K-4 POWER BCAA a mohu říci, že je to nejlepší směs na regeneraci.

"Radost z dosaženého výkonu je silnější než únava," svěřila se Veronika v cíli.

Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.