Veletrh Beauty Fórum Trenčín, 4 - 5. března 2016 24. 02. 2016

Srdečně Vás zveme na veletrh Beauty Fórum Trenčín - Slovensko, který se bude konat 4. - 5. března 2016, kde si můžete zpříjemnit vaše chvíle na odborném a profesionálním veletrhu krásy a zdraví.

Představíme Vám loňskou novinku K2 Anti Age Day & Night a další výživové doplňky na detoxikaci organismu. Dozvíte se spoustu zajímavých informací, jak si udržet zdraví, mládí a krásu co nejdéle.

EXPO CENTER a.s.
K výstavisku 447/14
911 40  Trenčín - Slovensko

Těšíme se na vaši návštěvu!

Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.