V Žiline jsme otevřeli unikátní diagnostické Kompava centrum Metflex pro sportovce, aktivní lidi a ty kteří chtějí zhubnout 16. 02. 2016

V Žilině se 4.2.2016 uskutečnilo otevření unikátního diagnostického Kompava Metflex centra pro sportovce, aktivní lidi, kteří vyznávají zdravý životní styl, ale i pro ty, kteří chtějí upravit svoji hmotnost. Centrum se zaměřuje na spiroergometriu, hodnocení metabolické efektivity člověka, měření stavu cév a odolnosti vůči stresu, nebo diagnostiku stavu lidského organismu pomocí Inner Scanu. Na základě těchto měření umí poskytnout prostřednictvím vyškolených odborníků poradenství v oblasti zdravé výživy a nastavit efektivní tréninkové a nutriční plány. Metflex je první diagnostické centrum určené i pro širokou veřejnost za kterým stojí slovenský výrobce výživových doplňků - společnost Kompava.

"Centrum Metflex je vybaveno nejmodernějšími diagnostickými přístroji, jejichž cílem je poskytnout klientovi co nejpřesnější data nezbytné pro správné nastavení jeho tréninkového a nutričního plánu. Naši klienti získají zpětnou vazbu z těchto měření od profesionálních odborníků, kteří jim poskytnou poradenství v oblasti zdravé výživy, "říká Veronika Bartková, marketingová ředitelka společnosti Kompava, která je zřizovatelem diagnostického centra Metflex.


Klienti centra se mohou podrobit diagnostice prostřednictvím přístroje Max Pulse, který vyhodnotí jejich autonomní rovnováhu, poskytne data o stavu stresu a zároveň zmonitorujeme i stav jejich cév. Prostřednictvím Inner Scanu - přístroje, který je založen na principu odporu vodivosti a elektrického proudu, získají klienti centra informace o celkové kondici organismu. Pro ty, kteří chtějí zefektivnit svůj trénink je nezbytná diagnostika přes tzv. Spiroergometer. Klienti centra získají informaci nejen o své tělesné výkonnosti, ale i reakci organismu na zátěž.


"Spiroergometrické vyšetření ocení nejen aktivní lidé, sportovci, ale i ti, kteří chtějí zredukovat svou hmotnost. Přístroj totiž přesně určí intenzitu cvičení, při které organismus spaluje nejefektivnější tuky. Pro sportovce je tato diagnostika důležitá i proto, že pomocí ní je možné určit tzv. tréninkové pásma, podle kterých si umí nastavit trénink na základě srdeční frekvence či rychlosti, "říká Tomáš Jurkovič, mistr světa v zimním triatlonu a vícenásobný mistr Slovenska v triatlonu, který zároveň realizuje pro klienty Metflexu diagnostické měření.


Kromě kvalitního přístrojového vybavení je centrum Metflex specifické profesionálním poradenstvím ze strany odborníků, kteří zhodnotí výsledky měření a připraví pro klienty nutriční a tréninkový plán. Nemusí jít nutně o redukční či dietní plán, ale o vylepšení jejich stravovacích návyků tak, aby se klient cítil lépe, měl lepší kondici a byl zdravější.


"V nutričním plánu zohledníme denní příjem a výdej energie, poskytneme klientům přesný seznam potravin a jídel včetně jejich analýzy, grafické vyhodnocení BMI, hmotnosti a biochemie," říká Martin Minárech, výživový poradce.


Kompava Centrum METFLEX
Vojtecha Spanyola 8343/1A, 010 01 Žilina, Slovensko
Tel.: +421 911 187 779
E-mail: metlefx@kompava.sk


Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.