Tvrďák 2015 - Překonej sám sebe! 01. 06. 2015

Pot, bláto, adrenalin, ale i skvělé výkony a výborná zábava. Toto vše čekalo 30. května 2015 návštěvníky Hrabovské doliny, kde si to v náročném běhu s překážkami rozdali největší tvrďáci. Samozřejmě ani Kompava nemohla na takové akci chybět. Jen ten nejlepší výkon a skvělé výsledky mohly sportovci dosáhnout i za naší pomoci :-) Pitný režim a produkty plné energie vyzkoušel nejeden sportovec.

Závody Tvrďák 2015 byly zároveň součástí akce Letokrstu - otevření letní sezóny v Hrabově. Hrabovská dolina zažila jednu z vrcholů outdoorové sezóny na Liptově a zároveň i na Slovensku. Tvrďák je překážkový závod na 5 a více km a minimálně 15 překážek, kde si zúčastnění mohli změřit svou vytrvalost, sílu a trpělivost při zdolávání náročných přírodních a umělých překážek. Soutěžit se dalo sólo nebo v týmu. Soutěžilo se na čas nebo bez měření času. Po skončení závodu se dalo soutěžit v různých fitness disciplínách např. přetahování lanem, shyby na hrazdě atd. Tvrďák byl určen všem, kteří si chtěli vyzkoušet, kam až sahají jejich možnosti bez ohledu na pohlaví. Tuto výzvu přijalo kolem tisíc závodníků a povzbudit je přišlo přibližně dvojnásobný počet diváků.

Foto: Photopablito

Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.