Spuštění webové stránky spiroergometrického Centra METFLEX Kompava 24. 02. 2016

Webová stránka Kompava Centrum METFLEX oficiálně spuštěna!

 

Na webové stránce spiroergometrického METFLEX centra http://kompava-metflex.sk/ najdete řadu užitečných informací pro sportovce i nesportovce, pro lidi, kteří vyznávají wellness a zdravý životní styl, pro každého, kdo se rozhodl snížit nebo zvýšit vlastní váhu.

Na stránce najdete i nabízené služby spolu s ceníkem a kontakty, kde se v případě zájmu můžete objednat na diagnostické vyšetření.

Se stránkou se postupně bude i nadále pracovat.

 

 


Těšíme se na Vaši osobní návštěvu Kompava METFLEX Centra jakož i návštěvu webové stránky http://kompava-metflex.sk/ ! 

Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.